Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ez az érzés,...

Miért van bennem ez az érzés, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, el szeretnék otthonról költözni, egyedül albérletbe, a saját keresetemből, de folyton bennem van az az érzés, mi lesz a szüleimmel ha elmegyek otthonról, ki segít nekik, bevásárlás, stb ha kell, illetve anyagilag ha kell. Úgy érzem mintha nélkülem nekik nem menne...:S mit csináljak, ők mondják hogy menjek csak...

20F


2011. márc. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól még segítheted őket, amiért nem laksz otthon:)

20-L

2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mikor ők is fiatalok voltak,ők is elmentek a családi fészekből.Ez nem azt jelenti,hogy elszakadsz tőlük örökre,csak elkezded a saját életed.Attól mehetsz hozzájuk látogatóba,meg segíthetsz is nekik bármiben,de eljött az idő,hogy a saját lábadra állj.
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
más terhét ne vedd magadra! Még ha a szüleidről is van szó. Így van, segíteni akkor is tudsz, ha elmész otthonról. Lépd meg, főleg, ha érik a dolog :)
2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már 2szer akartam, pénzem megvolt, mert dolgozok és gyűjtöttem kiadások mellett pont erre, remélem most nem fogom magam vissza.
2011. márc. 15. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen onbizalmad, es indulj el! A szuleidet ne felsd ilyen szempontbol, hiszen Ok neveltek Teged fel, tehat eleg tapasztaltak.

Te csak kulon fogsz lakni, tehat ez a kapcsolat nem fog megszunni.

2011. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel nincs semmi baj, hogy így érzel:) egyszerűen csak nagy a szereteted irántuk, ami nagyon szép dolog:) és úgy érzed mellettük kell lenned:) ó de kevés is az ilyen ember...:)

lehet, hogy hülyeség amit írok, de nem tudom arra gondoltál-e már, hogy a közelükben, nem messze tőlük vennél ki albérletet, és akkor tök könnyen át tudnál menni hozzájuk:)

és akkor talán nekik sem úgy esne...mert ugye ha jól értem, nem szeretnéd őket teljsen magukra hagyni,nem is lenne az jó, mert biztosan sok mindent kaptál tőlük...:)

nem tudok más ötletet...csak ezt a középutat, amit leírtam...

remélem azért vmennyit segítettem a válaszommal:)

2011. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy falun lakunk, és 10-15 km re van a város, ahova szeretnék költözni
2011. márc. 17. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy nem fognak elveszni nélküled.:) Nekik is az lesz a legjobb ha boldog vagy,akár külön,akár velük,bár már ebben a korban inkább külön.:) Segíteni meg úgyis tudsz nekik ha nem laksz otthon.
2011. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!