Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szerepel az eljegyzé...

Miért nem szerepel az eljegyzés a gondolataiban? Pedig már eltelt 5 év.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátommal már 5 éve vagyunk lassan együtt, nekem ő az első. Eleinte még el akart jegyezni, kb 1.5év után. Akkor én nem akartam mivel csak 18 voltam. Most meg már úgy 1.5 éve én szeretném a dolgot. Párom nem tervezi. Azt mondja ő lagzit sem akar. Régebben azt mondta, hogy majd akkor jegyez el, ha tudja milyen együtt élni. De mi már majdhogynem együtt élünk!! (kb annyi hiányzik a dologból hogy nem főzök, mosok RENDSZERESEN, de sokszor előfordul hogy csinálok kaját ha hazajön azzal várom, vagy bedobom a szennyest ha épp a szülei nem mosnak) Voltak hullámok a kapcsolatunkban, főleg a 2.év után, sokszor összevesztünk, volt hogy én küldtem el hogy "tűnjön el" "elegem van belőle" kifejezésekkel. De ezek max 2-3 napig tartottak és csak 1 szavamba került máris kibékültünk! Ilyenből a 2.-3. év között volt vagy 10 biztos. De utána megkomolyodtam, lenyugodtan. Mostanra már teljesen más vagyok. Más pasik dícsérnek, hogy "az én barátnőmmel nem lehetne ... (ezt vagy azt) együtt csinálni" meg olyan bókot is kaptam már és ezt mind barátom jelenlétében, hogy "ha ilyen barátnőm lenne mindent megadnék neki, csak hogy mosolyogni lássam". Szóval más pasik szerint, normális, kedves, odaadó, szerethető csaj vagyok. Párom ezt nem veszi észre?? Mi hiányzik a kapcsolatunkból? Miért nem akarja szorosabbá tenni???
2011. márc. 16. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarná? Jó neki,hogy van egy készséges barátnője!

Nem veled képzeli el az életét.

2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

olvasgasd ezt a mai kérdést és a kapott válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2011. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Ne foglalkozz az elsővel, ő kretén, szegény.


Nincs pasi, aki 5 évet elöltene egy nővel úgy, hogy nem vele akarja leélni az életét.

Majd eljegyez, ne aggódj, jobb, ha meglepetés lesz, nem?

2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első. Arra gondolsz hogy engem jó kihasználni? És akkor milyen az a nő akivel elképzelni az életét? Mindenkinek csak a megbízhatatlan nők kellenek? Akikért az ember mindennap idegeskedhet, hogy jaj el ne csábítsa már valaki???
2011. márc. 16. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, az szép dolog lenne ha meglepetés lenne, de ne 7,8 év után mert addigra a hajam is kihullik :D
2011. márc. 16. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
És mit veszítesz azzal, ha pl. éppen 7-8 év után jegyzene el? Rohansz valahová? Egy bármikor felbontható eljegyzés olyan sokat jelentene? Mégis mi értelme ilyen fiatalon?
2011. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

A túlzott megbízathatóság, sőt, pontosítok, kiszámíthatóság elkényelmesíti a partnert.

Nem légből kapott információ, nekem szerencsére olyan férj jutott, aki akkor is ki meri nyitni a száját, ha esetleg "kellemetlen" dolgot kell közölni.

Ugyanígy voltam, szép, kedves, mindenki irigyelt. De a férjem (akkor még nem volt az) éreztem, hogy kezd távolodni. Csak egy picit, de érezhető volt. Rákérdeztem, hogy mi újság.

Akkor mondta el, hogy gyakorlatilag neki non-stop cigánykereket kellene hánynia, hogy ilyen nőt kapott. De! Ő is gyarló ember és...hát...így már kicsit unalmas, hogy biztos a dolgában. Ő férfi, neki szüksége van arra, hogy meghódíthasson, hogy soha ne lehessen biztos a dolgában, hogy VÁGYHASSON rám - ezt most nem szexuális értelemben mondom.

Első reakcióként kiakadtam, majd puffogtam, utána hápogtam. Aztán elgondolkoztam és rájöttem, hogy igaza van és volt olyan tökös, hogy felvállalta ezt.

Semmi mást nem tettem, csak több magánprogramot szerveztem a barátaimmal (akiket észrevétlenül elhanyagoltam miatta), néha egy baráti kávézásra is kicsíptem magam.

Alig egy hónap múlva ragyogó arccal mondta, hogy "na látod, erről beszéltem!".

Most már a férjem.

2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy csak az hiányzik az együttlakáshoz, hogy süss meg főzz.
2011. márc. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!