Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálsz, ha valakit...

Hogy reagálsz, ha valakit sírni látsz? Én blokkolok. Ez rossz, mert ugy segítenék.

Figyelt kérdés

Olyan szivesen mutatnám ki az érzéseimet, ilyen helyzetekben is. De nem megy, valahogy kemény kiscsaj vagyok. Bár legszívesebben megszuttyongatnám az illetőt, de valahogy mintha karót nyelnék ilyenkor,nem megy. És változni meg szerintem nem fogok már, hacsak valami csoda nem segít. Emígy segtőkész is vagyok, tényleg szeretek emberekkel lenni..nem esik nehezemre segíteni akár munkában, akár meghallgatni az illetőt, de.. Ne röhögjetek légyi rajtam, tudom, hogy ez fura :S

Ja és lány vagyok,23.


2011. márc. 17. 14:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

ha közeli barátnőmről van szó és látom hogy sír,rám jön a könnyezés és együtt sírunk,utána ha meg nem volt olyan nagy dolog ez a téma amin sírt,elneveti magát rajtam és meg is van vígyasztalva,ha meg ténylge nagyon durva ahelyzet ,akkor nem szólok hozzá csak megölelem és megsimogatom a hátát..:/

lány

2011. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!