Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen furcsa...

Miért vannak ilyen furcsa szokásai anyámnak? Már a szomszéd is h*lyének néz miatta!

Figyelt kérdés

Anyámról lenne szó, szeretném ha megírnátok a véleményeteket hogy ti mit gondoltok róla?? Vagy egyáltalán van valaki más hasonló helyzetben? Anyámnak nagyon furcsa szokásai vannak. Én már cikinek érzem.

Most pl már 6 hete!!! beteg. Ő szak megfázott, de napok óta csak az orrát fújja, nagyon erősen.... Múltkor kérdezni akartam tőle valamit, és láttam hogy a kezébe fújta:S aztán elkezdte törölgetni a nadrágjába... Nagyon ledöbbentem:S EGyébként egy 42 éves nőről van szó. Nem csúnya, viszont nem nagyon ad magára semmilyen szempontból, de mások mégis 3-4 évvel fiatalabbnak nézik. Szerintem azért mert nem sokat dolgozott világ életében. Szóval folytatom tovább a furcsa szokásait. Van olyan, hogy egész nap a csizmájába meg a kabátjába mászkál itthon, úgy főz, vagy úgy szaladgál fel-alá a házban, vagy úgy ül le tv-zni. Apámmal már nem túl jó a viszonya évek óta, sokat veszekednek, nem is alszanak együtt. Anyám tesómmal alszik, aki 13 éves. És teljesen bele van bolondulva tesómba, állandóan szólítgatja, hogy álljon már fel a számítógép elől és jöjjön már hozzá tv-zni. És ilyenkor még ráadásul az ölébe is ülteti :S:S Nekem a szobámból elhordja a dolgaimat, pl a lámpát amit vettem kb 2 éve, és a saját szobájába viszi, hogy ott sokkal jobban mutat :S Most sem dolgozik de egész nap nem csinál semmit. Tv-zik meg tesómmal tanul. De úgy tanul tesómmal, hogy olvassa neki a verset, vagy a környezetet tesóm meg közbe a számítógépen játszik. És hát csodálkozik anyám, hogy tesómnak csak 2.5 az átlaga 7. osztályos létére. Ez is elég gáz szerintem. Engem állandóan csesztet mikor hazajövök egyetemről, hogy töröljem meg a cipőmet, hogy áll a hajam, miért jövök 2 óráva később?? (pedig a hajammal nincs semmi gond, más is csak díszéri, 2-3 órás késés meg esetleg a busz miatt is előfordulhat, ugyanis nem 1.5 óra a sulim) Állandóan azzal van, hogy jaj alig van pénz, közbe meg magának rendleget cuccokat, tesómnak napi 500 ft édesség meg energiaital(minek kell ez egy 13 éves gyerekenek?) tesómnak karácsonyra 40.000 ft-ért ajándék, én meg majd vegyem fel a diákhitelt, mert havi 5 ezerrel nem tud kisegíteni, arról nem is beszélve, hogy mindig délbe megy boltba, így még kaját sem tudok vinni magammal. Van olyan hogy apámmal kinnt veszekszik az udvarok, üvölt hogy más is hallja. Észrevettem hogy az egyik barátnőm eltávolodott tőlem, azért, mert szerintem h*lyének nézi már az egész családomat anyám miatt. Szóval van sok-sok probléma. Szerintetek miért ilyen? Mit csináljak hogy megváltozzon? Vagy már nem fog?? Valakinél hasonló helyzet??


20L


2011. márc. 18. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most is pl beraktam egy mosást, délután 3kor. És elkezdett nagy mérgesen pofázni, mert ez már télleg pofázás, hogy minek teszek be estére mosást? Mondom délután 3 óra az neked már este? Akkor aludjál... Komolyan úgy felidegesített. Miér ne lehetne mosni délután 3kor?? Mert azt mondja hogy zavarom őt. És mégis miben? A tv-zésében, meg abban hogy azt lesi hogy tesóm a számítógépén h*lye autós játékkal játszik? Mert ő is azt szokta nézni. Bezzeg nekem 1 szavam ne legyen, ha este 7kor VASÁRNAP tesóm 3 barátja itt van és bömböl a számítógépen a zene. Szerintetek normális??? Esküszöm én is meg fogok bolondulni... Másnak nincs ilyen abnormális anyja??
2011. márc. 18. 15:32
 12/14 anonim ***** válasza:

De van,hidd el.

És te ilyenkor mégis mit szólsz?Vagy csak állsz,és hallgatod,hogy megállás nélkül téged ba@ogat?Normális vagy?Minél jobban tűröd,annál jobban rád fog mászni.Ha látna egy kis ellenállást,hidd el vissza venne.De mivel azt látja,hogy meg sem mersz szólalni,persze,hogy gyötör.Gondolom a testvéredet nem merné,az apádat sem,egyedül te vagy akit terrorizálhat,mert hagyod.Apád ezeket a dolgokat tudja?Vagy ha nem,miért nem közlöd vele?Az öcséd sem kicsike gyerek már,ő miért tűri,hogy az anyja igy bánjon a testvérével?Mi az isten folyik ott nálatok?Hamúpipőke élet?

2011. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom magam. Néha eléggé össze is veszek vele. De nem veszi észre hogy neki is változtatni kellene. Ha meg összeveszek fele, a fenntebb leírt okok miatt, akkor meg én vagyok a szar és azt mondja, hogy takarodjak otthonról meg hasonlók. Tesóm leszar mindent. Azt sem bánja ha miatta veszik össze apám meg anyám. Mert pl apám rászól tesómra, hogy fejezze be a számítógépezést este 10kor mikor másnap suli, meg már ő is aludna és nem tud tőle, és anyám apámat cseszi le hogy hagyja békén öcsémet, takarjon oszt aludjon. Szóval apámnak nulla szava nincs az öcsém nevelésében, és tesóm meg ráadásul azt látja, hogy anyám apámat elzavarja aludni. Tesóm is úgy beszél apámmal mintha egy gazember lenne. Közbe meg arra nem tanította meg anyám tesómat hogy húzza le a budit...
2011. márc. 18. 16:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor apukáddal együtt összefogva,anyukádat fegyelmezzétek,ha nem bir magával.Az öcséd meg ha nem húzza le a klozetot,vágd nyakon de szó szerint.Lehet,hogy anyádnak valóban nincs is semmi problémája az elméjével,csak egy megkeseredett öregasszony lett belőle.Na ez még nagyobb gond,mert akkor még egy jó nagy tacslit is megérdemelne,hogy igy bánik a családtagjaival.Valószinüleg az első nyakas után kezesbárány lenne belőle.Lehet apádnak ezt kellene tenni,mamát "fegyelmezni" egy kicsit,nem eltakarodni aludni.Nem szabad ráhagyni...
2011. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!