Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltek az autóban, amikor...

Féltek az autóban, amikor párotok vezet?

Figyelt kérdés
Az a típusú feleség vagyok, aki végigmajrézza az utat, nagyon szégyellem, próbálok bízni benne és nem árgus szemmel az utat nézni, de nagyon nehéz. Ezért folyton szekálom, hogy lassítson, látta-e a táblát, vigyázz, kanyar meg ilyenek. Ti hogy bírjátok megállni?
2011. márc. 21. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én megbízok benne, ha ő vezet, esetleg nagy ritkán, ha valami nagyon necces felszisszenek, de eszembe se jutna beleszólni. ennyi erővel a buszvezetőknek is oda kellene szólogatni, azok meg még sokszor meg is érdemelnék.
2011. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen megbizom benne,egyáltalán nem félek,állitólag Ő sem mellettem:-))Bár ebben nem vagyok biztos:-)
2011. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

1. nincs jogsim, nem szólok bele olyanba, amihez nem értek, anélkül, hogy megkérnének rá


2. olyat szoktam kérni, hogy lassabban menjünk (pl. autópálya, de nem azért, mert szabálytalan, hanem mert a saját egyéni hülyeségem, hogy hányingerem van a sebességtől)


3. feltételezem, hogy sem meghalni, sem megölni nem akar = bízom benne

2011. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem bántásból írom, de ha ilyen lenne a kocsiba a feleségem,nagyon hamar kiraknám a csomagtartóba.
2011. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Pfffffffffffffffffff Na az ilyeneknek mondom, hogy most csöndbe maradsz vagy kiszállsz a kocsiból!!!

Pont ezzel generálod a veszélyt, mert rád figyel út helyet.. De ezt egy felnőtt nőnek magyarázni kell atya ég...

A nagymamák szokták ezt játszani a 17 éves unokájukkal amikor megkapják a jogsit.

2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Barátnőmnek fél éve van jogsija ha olyan helyre megyünk akkor ő vezet hosszú távon nem bír vezetni rendesen ezért hagyom hogy vezessen legalább gyakorol ha nagy gáz van akkor kioktatom..
2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem félek,pedig 2 kocsit már összetört,de annak az oka az volt hogy túl fáradtan vezetett.

Igy sötétedés után vagy ha látom hogy fáradt,akkor vagy én vezetek vagy szóval tartom hogy ne lankadjon a figyelme és rögtön szólok ha nem vesz észre valamit,de nem veszi rossz néven,sokáig ő is félt saját magától vezetés közben:D


de mellettem ő is félt eleinte,igaz elég kamikaze módon vezettem amig csak ritkán vezettem,félt is hogy összetöröm a kocsiját

2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Bár nem vagyok nő, de én anyumat elég sokszor szoktam bevinni a munkahelyére kocsival, és állandóan beleszól hogy mit hogy csináljak hozzáteszem csak ő, itthon mindenki más azt mondja jól vezetek.

Szóval mindenbe beleszól és hát eléggé zavaró.

Azzal, hogy beleszólsz hogyan vezet a párod sokkal nagyobb veszélynek teszed ki magad mintha más dolgokról beszélgetnétek, esetleg csendben ülnél, mert elvonod a figyelmét a vezetésről, sőt még ideges is lesz egy idő után ami miatt nagyobb az esélye hogy a figyelmetlenség miatt történik valami.

2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

én csak annyit szoktam mondani, h ne rohanjon :-)

néha csinál necces dolgokat, de azért bízom benne


csak a másik autósban nem XD

2011. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én akkor félek, ha én vezetek! :))


A férjemben maximálisan megbízom, napi szinten vezet, 17 éves kora óta (most 41 éves). Néha rászólok, hogy "ne mássz már annyira rá a gyalogosra"...a zebránál, egyszerűen nem értem, olyan közel áll meg a zebra szélénél... a gyalogosok meg azt hiszik, nem akarja őket átengedni, holott nála udvariasabb fazon nincs, de hogy miért mászik a zebra szélére, ezt 18 év alatt sose bírtam megérteni...

2011. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!