Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a barátom édesanyja. Mit...

Utál a barátom édesanyja. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A minap "jeleztem" a barátomnak,hogy szeretnék EGYSZER ellátogatni a Bank Dance Hallba.(DISCO)De csak a tinibuliba.Nem vagyok megcsalós típus,szó szerint monogám.Ráadásul az osztályból többen is ott lennének,és vigyáznának rám,hogy véletlenül se menjek félre,de ennek az esélye a legcsekélyebb a földön,s ezt a barátom is tudja.Nem is ez a baja,hanem az,hogy ő nem szereti a discokat.Sosem volt még,ahogyan én sem.Mégis ellenzi,tiltja.Megígértette velem h sosem megyek el.Nagyon rossz a családi kapcsolatom,a szüleim elváltak,a nevelő apám kiskoromban molesztált,az édesapámért élek-halok,az anyám jóformán nem is ismer.Rajta vagyok az ügyön h az édesapámhoz költözöm.A barátom az egytlenem,vele veszítettem el a szüzességem,első csók stb.Régóta tart a kapcsolatunk.Az édesapámnak van egy társa,aki most várandós,viszont ő azért is féltékeny,hogy ha az apám megfogja a kezem.(Ne nézzetek le,15 éves vagyok de naon imádom az apám)Pedig 2 hetente járok haza,és 12 napig vele lehet,mégis sajnálja azt a 2 napot amikor velem foglalkozik.No ez az állandó mizéria,az oka,hogy ki szeretnék kapcsolódni,és el szeretnék menni.Van egy barátnőm,ő vigyázna rám amíg ott vagyunk(18 éves).A barátom anyja meghallotta,h menni szeretnék,és egyből én lettem a qrva,meg hogy megyek b..szni,meg h meg ne tudja h a barátom menni akar mert akkor megvereti.Elég xar az életem csak egy kis kikapcsolódásra vágyom.Nem tudom miért ilyen velem az édesanyja.Nem tettem neki semmi rosszat.Hiába vagyok már a fiával jó régóta kapcsolatban,mégis kijelentette,hogy ÉN NEM TARTOZOM A CSALÁDJÁHOZ.Én meg jobban szerettem,mint a saját anyámat!Pff...így jártam.De miért kell velem ilyen lenni?Azóta nem merek a házuk közelébe se menni,mert félek h bajom lesz.Mindíg próbálok segíteni nekik valahogyan,dehát ez a hála.Ha nem tartozom a családjához,akkor meg miért utált meg érte?Csak a barátnőim vannak nekem,és a barátom.Különösen 2 barátnőmet imádom,egyikőjük 18 éves,a másik 14,de ő is szinte a mindenem.Ha valaki tud valami okosat,hogy hogyan tudnám ezt megoldani,akkor megköszönném a válaszát!
2008. febr. 6. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
a pároddal beszéld meg a dolgot.ha ő benne van akkor menj.az anyjának nem tartozol elszámolással!!!még nagyon fiatal vagy szükséged van kikapcsolódásra.meg önállóságra is.ha a párod nem akar menni mond meg neki te elmész mert kell egy kis függetlenség is.ő is menjen el ahová ő szeretne.anno én ugyan ebben a cipőben jártam.én mentem volna,a párom nem.mindig én engedtem.az lett a vége hogy 8,5év után elhagytam.mert elment a tinédzser korom úgy hogy nem is éltem.az anyja meg ne szabja már meg hogy te mit csinálj.ha utál hát utál.a fiának kell szeretnie nem neki.ne foglalkozz vele mit mond.egyik füleden be...majd idővel rájön hogy feleslegesen dumál.és akkor úgy fog megszokni,hogy te olyan vagy akinek nem szólhat bele az életében.a mostani párom a mamájával élt.dettó ugyan ez volt.szép lassan belátta hogy nekem nem dirigálhat. már ilyennek ismer és így is viszonyul hozzám.meg se próbálja mert úgysem lenne értelme.úgyhogy hajrá!érezze meg hogy nincs értelme.akkor majd abbahagyja.
2008. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért sokkal nagyobb a gond egy kis szerelmi bánatnál... El sem tudom képzelni hogyan bírtad idáig...

Anyádra nem merek itt semmit írni, de megvan a véleményem az ilyen nőről, akinek fontosabb egy f..., mint a saját gyereke.

Azt viszont nem értem miért kéne engedélyt kérned a barátodtól és főleg az anyjától, hogy elmenj bulizni.Ha a te anyád elenged akkor neki mi köze van hozzá?

Szerintem ez a szegény srác teljesen az anyja befolyása alatt van.de gondolj bele mi lesz itt később ha együtt maradtok. nem csak a srác hanem az anyja is beleszól az életedbe?Mindenképpen le kell ülnöd a barátoddal. és ha nem tudjátok megoldani más megoldást kellene keresned, mert ebbe bele fogsz betegedni.Neked is jár a kikapcsolódás, és azért lássuk be a tinidiszkóba te már kicsit öreg is vagy, mert a te korosztályod keményen züllik az éjszakában.Tisztelet a kivételnek.Ennek sürgősen pontot kellene tenni a végére.Apukádhoz nem tudnál költözni?biztos szívesen segítenél nekik a kicsi mellett, és lehet hogy a párja is másképpen fog rád nézni, ha látja, hogy kedves vagy.próbálj beszélni velük...nagyon sajnállak és ha tudok segíteni írj nyugodtan, vagy ha csak az kell hogy kiöntsd a szíved valakinek...

Fel a fejjel és kitartás!!!!!

2008. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat!!!!bírom én csak így 7 év után már kezdek sokallni....a barátommal mindent megbeszéltünk. :)))) Most pénteken(febr.15)farsang volt a suliban.A végén mindíg lekapcsolják a villanyt a tornaterembe,és 30 percig "diszkózunk".A barátom végig mellettem állt,és figyelt.Nem csináltam mást,csak álltam,néha énekelgettem,de jobbára a hangos zenére koncentráltam.20 perc múlva,mire hazafelé mentünk,letérdel elöttem az utcán,bocsánatot kért,hogy félre ismert,és könyörgött,hogy most nyáron menjünk el a Bankba :)Azt mondta,hogy újra belém szeretett... :) Köszönöm szépen a válaszokat,nélkületek nem ment volna!!!Üdv.:Bea :)
2008. febr. 17. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!