Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tesztek ha a...

Lányok, mit tesztek ha a férjeitek tiszteletlenül beszél veletek? Hogy viselkedtek utána, hogy megértse, ezt nem lett volna szabad?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 22:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

En nem turnem el, hogy tiszteletlen legyen a ferjem. Nem tudom, hogy milyen ertelemben gondolod, hogy az, de nagyon fontos a kommunikacio, meg kell mondani neki feketen-feheren, hogy veled igy nem beszelhet, mert ha megszokja, hogy lehet, akkor termeszetesse valhat szamara, hogy megengedi maganak ezt a stilust. Nem kell semmilyen jelet adni, a ferfiak nem ertik az ilyesmiket, meg kell mondani, hogy neked x dolog rosszul esett, nem jol kezelte es a jovoben sziveskedjen maskepp hozzad allni, mert te ezt nem tudod toleralni.


Elozo: a kerdezo a lanyok kifejezest csak megszolitasnak szanta. Ez kb. olyan, mint a "csajok", csak szalonkepesebb, de akar meg a 30-asok is hasznaljak...semmi rossz nincs ebben szerintem, mert mi nok nem szoktunk egymashoz ugy szolni, hogy "asszonytarsaim", de olyat mondunk, hogy lanyok, sracok, csajok.

2011. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

A nincs esti programnak.


A legtipikusabb és egyben legprimitívebb megoldást alkalmazod. Egy problémát megbeszélni kell nem fokozni, nem gondolod??? A tüzet sem benzinnel szokták oltani.

Egyszer majd azt veszed észre hogy a férjed máshol programozgat és akkor elgondolkozhat ezen a "jó" megoldáson.

2011. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mit értesz a tiszteletlen alatt, én eddig konkrétan ezt nem éreztem, de volt már olyan, hogy emelgette a hangját rám, vagy valamit beszólt, vagy legalább is azt hittem, hogy beszólt.

Nekem nagyon szar természetem van és ronda szám. Nagyon könnyen megsértődök, és nagyon könnyen dühbe gurulok. Elismerem, hogy NAGYON gáz vagyok, szóval gondolom a reakcióm is gáz. Ha bunkón beszól, vagy félreértek valamit, akkor Hülye-paraszt-ba.szd-meg-hagyjál-békén kombináció lebiggyedő szájjal, könnyes szemmel, akkor mindig megvigasztal, meg megszeretget.


Ha meg felemeli a hangját, akkor kimered a szemem és elkezdek kiabálni, hogy rám ne emelgesse a hangját, mert akkor emelem én is velem így nem lehet beszélni, mi a jó eget képzel. Erre meg kiröhög, hogy olyan aranyos vagyok, mikor felidegesít. Én meg ettől elolvadok.


Nem tudom valaha egymás agyára megyünk-e, de nálunk évek óta működik. Persze, ez nem mindenkivel menne így.

2011. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

erélyesebb hangnemben felvilágosítom arról, hogy gondolkodjon arról, hogy mégis milyen szavakat enged meg magának velem szemben.

elmagyarázom neki, hogy most iszonyat bunkó volt, és ha én sem viselkedek vele így, akkor tőle sem ezt a stílust várom.


általában hat. komolyan adom elő, hogy érezze, hogy nem viccelek.

ilyenkor vagy belátja, vagy felfortyan. a második esetben nem szólok hozzá egy ideig, hátha úgy könnyebben megy a gondolkodás.

2011. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
A suna megvonást azt írtátok, de az edény zörgetés, meg az ajtó csapkodás az kimaradt, pedig nagyon jellemző.
2011. márc. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, úgyis fölösleges. Sok a stressz körülöttünk, nem gondolja át. Nem tud bocsánatot kérni, de egy ilyen után mindig nagyon kedves, ez nála a megbánás. Általában elvonulok csendben átgondolni, hogy jogos volt-e.
2011. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
azonnal a tudtára adom, hogy velem így nem beszélhet... max a jó édes anyukájával otthon... de hála égnek nem igazán szokott ilyen előfordulni...
2011. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

Én régóta nem vagyok már lány, de eszembe sem jutott azon rágódni, miért ilyen a megszólítás. Szerintem ez egy olyan oldal, ahol az ilyesmi simán belefér. Hál'Istennek,itt lehet lazábban venni a kommunikációt!

Ezzel az erővel azon is fennakadhatnánk, miért tegeződünk így vadidegenként! Hisz annak is van pszichológiai vonzata...


Egyébként az vagyok, aki a távoságtartásról írt, amíg meg nem beszéljük.

2011. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

Jól lepontoztatok, pedig nekem bejött az, hogy határozottan kinyilvánítottam, velem ilyet nem lehet csinálni. (Én vagyok az, aki tiszteletlen beszéd többszöri előfordulásáért kidobta a párját, amit 25 százalékkal jutalmaztatok - a párom meg normalizálódott viselkedéssel :D)

Hát jó, akkor ha a férjetek úgy bánik veletek, mint a kapcaronggyal, masszírozzátok meg a talpát,főzzetek neki 3 fogásos vacsorát, és az esti programocska se maradjon ki. Ezzel nem erősítitek meg abban, hogy neki mindent lehet, á biztos nem... Jutalmazzátok csak szépen ezt a viselkedést...

Az is jól le lett pontozva, aki olyankor nem fekszik le a férjével - pedig egyetértek vele, egy párkapcsolat adok-kapok dolog, azaz miért is lennék köteles lefeküdni valakivel, aki megbántott?

2011. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mondatomra lehetne mondani, hogy dehát szexet jó esetben nem a nő "adja" a férfinak, hanem mindkét félnek jó - na de ha én nem tudok ráhangolódni, ha lelkileg nincs minden rendben köztünk? Ez teljesen természetes, akkor lesz jó a szex, ha emberileg is működnek a dolgok, megvan a tisztelet.

14.57

2011. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!