Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2000 Ft-unk van éppen 10-éig,...

2000 Ft-unk van éppen 10-éig, fizetésig?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjuk ezt beosztani?Van valaki még ilyen rossz helyzetben???
2011. márc. 26. 20:35
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
uhh...aranyosak vagytok-komolyan,csak hát ez őröl fel minket teljesen..és szégyenlem már magamat azért is,mert idáig süllyedtünk,hogy itt kell Benneteket fárasztanom a problémáimmal...:(
2011. márc. 26. 21:42
 22/57 anonim ***** válasza:
78%

Tudom morbit az 5let, de ha mi megszorulunk annyira akkor sötétedés után elmegyünk kukázni egy talicskával. Volt mikor találtunk mosógépet és a motorját szétszedheted és mehet a MÉH-be vagy eladod a neten! És akkor azt senkinek sem kell visszaadni. (MÉH-be szétszedve 3ezret kaptunk érte, ha neten találsz vevőt akkor 6-ot is kereshetsz). Mi nem is tudunk kölcsönkérni, mert ha csak egy ezrest kérnénk azt is részletekben tudnánk csak visszaadni...

22/N

2011. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Tinker Bell ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy tényleg mi szégyelljük ilyenkor magunkat holott nem a mi hibánkból kerülünk ilyen helyzetbe!


Azoknak kellene szégyellni magukat akik ezt az országot ilyen helyzetbe hozták. De ez sosem fog bekövetkezni...

2011. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
78%

Gazdag ember vagy!:)

Nekünk 780 forintunk van fizuig!


Tudom,ez Téged nem vigasztal,és nem is vicces,de én néha már csak nevetek a nyomorúságunkon,keserűségemben.... :S

2011. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút nem fárasztasz a kérdéseiddel, ez az oldal ezért van. Segítünk egymásnak, névtelenül, a tanácsainkkal.
2011. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Hú gyerekek 780 Ft-od van fizuig???Jézusom...nah,ezt nem gondoltam volna,hogy rajtunk kívül is van olyan család,akik ezzel a problémával kűzködnek.Már arra is gondoltam,ha mindenki csak 1Ft .ot utalna a számlánkra,hamar rendbejönnénk anyagilag-persze ezt csak egy álomvilág volt részemről ::)
2011. márc. 26. 23:42
 27/57 anonim ***** válasza:
6%

Kedves kérdező!

Valamelyik válaszoló azt írta, hogy tanítsd őt angolul, megfizeti. Látom, nem is válaszoltál egy szóval sem neki! Csak nem kamu az egész irományod?

2011. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
84%
Evvel még jó páran ugyanigy vagyunk.
2011. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
dehát én nem is tudok angolul beszélni...:(-honnan gondoltad,hogy tudok?-ezt nem is értem????:O
2011. márc. 26. 23:50
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Bár meg tudnánk élni a saját fizunkból,mégsem megy.Ez sajna após műve.Mivel másfél havonta jár haza,így ami adódik kiadása,mi fizetjük,hogy ne legyen elmaradva.Sajna hiába mondjuk neki,hogy ami havi szinten előkerül,azt adja ide előre,mert azzal mi nem vagyunk kisegítve,hogy majd mikor hazajön odaadja az árát és mi meg hó végén kölcsön kell hogy kérjünk.Ettől már tök ideg vagyok.Sajnos néha úgy vagyok vele,hogy elég és többet én nem fizetem,de van olyan dolog ami a mi nevünkön van és nekünk lenne bajunk belőle,ha nem fizetjük be időbe.

Mi már kértünk kölcsön a héten,hogy legyen pénzünk.A sógorom 10 éves fia adott 20.000 Ft-t.Csórikám gyüjtöget egy laptopra és ő segített ki a bajból.Igaz ezt vissza is kapja 4.-én,de mégis olyan ciki,hogy egy 10 éves gyerek segít. :D

Mi hónap elején bevásárolunk alapélelmiszerből,így akár pár napig pénz nélkül össze tudnék ütni valamit,de remélem erre sose kerül sor,pedig mi is voltunk ekkortájt ennyi pénzből bajban.(2000 Ft.)

2011. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!