Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2000 Ft-unk van éppen 10-éig,...

2000 Ft-unk van éppen 10-éig, fizetésig?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjuk ezt beosztani?Van valaki még ilyen rossz helyzetben???
2011. márc. 26. 20:35
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
59%

Én sem értem az ásványvizet, mert oké egészségesebb mint a csapvíz, de ha már választhatok akkor inkább kajára költök mint az egészséges vízre a csapi helyett.


Az meg nekem is furcsa hogy kell a pénz mint állat de táppénzen csücsülni a széntabletta helyett. Nálunk melóban sokan lázasan jönnek be csak nehogy a 60%-os táppénzt kapják a teljes fizu helyett! Volt akit konkrétan haza kellett küldeni mert fertőző betegséggel jött be, és amikor mondtuk neki hogy menjen haza akkor sírt hogy kell a pénz.

2011. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már egy hete 0 ft-unk van és a fizetés 4-e körül jön.Abból gazdálkodunk ami itthon megtalálható.Sajnállak titeket,tudom milyen érzés.Gondolj bele,hogy ennél rosszabb talán nem lehet.
2011. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Hál istennek nekem is hétfőn fizetés , de hogy hétvégén nem nagyon megyünk sehova , mert nincs miből (bár ez manapság már luxusnak számít , pedig tök természetes dolognak kéne lennie hogy hétvégente ha más nem egy mozi vagy múzeum vagy bárhova elmegy az ember.) , bár az is tény hogy kajára még van azért pénz .
2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
az a válaszoló,aki azt írta,hogy 70 Ft-ból megfőz egy ebédet,mondja már el nekem legyen szíves,ezt hogy a csudába csinálja? Én napi 700 forintot költök ebédre,( vannak menük éttermekben,ennél olcsóbban sehol sem tudok enni.) Igaz, hogy én nem főzök..de szerintem ha főznék se tudnék kijünni 500 Ft-nál kevesebből per nap. Igy inkább nem pepecselek ezzel, hanem elmegyek menüzni. Mondjuk suliban vagyok 4ig 5 ig szóval időm sincs főzni.Csak elegem van abból hogy sosincs pénzem! :( Pedig mindig a legolcsóbb ebédet próbálom venni,vagy a suliban eszem ugyanennyiért. ( Fősulis diák)Szóval segitene nekem valaki megtanulni spórolni? Nagyon megköszönném! :) Tippeket várok!
2011. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
megint én: napi 1500 Ft-om minimum elmegy kajára. Semmi másra nem marad pénzem így...:((
2011. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem én írtam, de Ő a sárgaborsóra értette, hogy az 70ft egy fél kiló, és abból, ha megfőzi 2 napig jól laknak.Én viszont az sokallom, hogy menűzöl mindennap.Annak az árából tényleg lehet 2 napra egy főnek kaját kihozni, bőven.Csak hát azzal igen, pepecselni kell, meg nem teszik készen eléd, de sokkal több pénzed maradna.Le tudnám írni, hogy miket főzz, de tudsz egyáltalán egy kicsit is főzni?Vagy akarsz?
2011. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 1500.-ft-od?Mi 3-an nem költünk annyit kajára naponta...
2011. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!