Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek csalódást okoztam...

Mindenkinek csalódást okoztam és senki nem bízik bennem a családban. Lehet még tenni ilyenkor valamit? 17/L

Figyelt kérdés

most mind1 miért mert hosszú lenne, de a lényeg az hogy anyum elmondta nekem hogy ő nem tudja hogy hogy lennem ilyen amilyen vagyok hogy nekem csak a pénz számít és semmi más, leszarom az egész világot és kihasználok mindenkit és semmi szeretet vagy együttérzés vagy bármi ilyemi nincs bennem. azt mondja ők nem ilyennek neveltek és amikor megkérdeztem hogy akkor most mit csináljak akkor azt mondta hogy semmit mert már nincs mit csinálni. fél évig még velük élek még figyelnek rám aztán azt csinálhatok amit akarok ő már nem tud semmit sem.

én nem érzem hogy ilyen lennék....de biztosan igaza van. szeretném ha más lehetnék...


2011. márc. 28. 13:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok!!!
2011. márc. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!