Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindig kivénom a páromat....

Nem mindig kivénom a páromat. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van ugy hogy kivanom, de sokszor nem. Es mar nem tudom mit mondjak neki ... mondjam meg az igazat? felek megbantom. es az az igazsag, hogy szeretem de nem vagyok szerelmes bele.
2011. márc. 28. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Tökmindegy hogyan mondod, mindenképp megbántod.


Viszont ha nem egyeznek az igényeitek, jobb ha különmentek, mert ha ilyen fontos dolgot nem kap meg az ember a párjától, akkor máshol fogja keresni.


lehet lepontozni, de ez attól még így lesz, tapasztalat.

2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

én is egyet értek az előzővel.

meg kell beszélni, ha lehet rá megoldást találni, hát keressetek, ha nincs megoldás, tovább kell lépni

2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, ezért hívják szerelemnek azt ami egy párkapcsolatban van, és szeretetnek azt ami egy barátságban. Nem jó összekeverni.
2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én sosem kivéntam. Csak kívántam, de azt sem mindig, nem lehet állandóan kamatyolni, mást is kell csinálni néha.
2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy belé szerelmes, akkor minek vagy vele?
2011. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert szeretem, es maskepp minden ok ... csak van hogy nem kivanom ot... de szerelmes igyaz nem voltam bele ... 3 eve vagyunk egyutt. viszont van egy eross kotelek, nem is tudom, de nem tudok elszakadni tole. de szerelmes az nem vagyok.
2011. márc. 28. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: Akibe nem voltam szerelmes, csak szerettem, eleinte is ritkán kívántam, fél év után meg már abszolút nem akartam vele szeretkezni. Akibe szerelmes voltam igazán, azzal éjjel-nappal szexelni akartam.

Nem csoda hogy nem kívánod, ha nem szereted. Persze gondolom ez nem mindenkinél van így.

2011. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megmondtam neki (de legelején még)

és nem bántódott meg,szeretett és ezért megértette az érzéseim...h ő mondta volna (ami azóta megtörtént) én is megértem...

Szerintem teljesen természetes hogy nem mindig egyeznek az igények....

2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

ja és één sem voltam soha szerelmes belé.....sokkal mélyebb érzéseim voltak/vannak iránta

(Utálom a szerelmet, hormon játék úgyis elmúlik és akkor hopp rózsaszín köd helyett fehér vagy sötét valóság)

= éve vagyunk együtt és minden rendben, az egész alapja hogy beszélgetünk, elmondjuk azt is ami fájhat a másiknak, mert csak ekkor ismerhetjük meg igazán a másikat senki sem egyforma

(26/L)

2011. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Én sem mindig kívánom a páromat, de nem is baj, mert nincs párom. Nem is akarok. Szerelmesnek lenni sem akarok, mert csak kémia az egész. Nem akarok magam mellett egy másik személyt, akit egész nap szagolhatok, a bűzét, a szájszagát, a fingját, elviselni a sok mocskot a másiktól. Érzelmeket sem akarok. Egy másik személy csak szennyezné az érzelmektől mentes életem. Meg hozzányúlni és a ragacsos, undorító testnedveivel keveredni, fertelem. Hormonokat sem akarok, útálom őket.


Hosszú és eredményes életet! V


Egy vulkáni.

2011. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!