Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Szeretem a...

Más is van így? Szeretem a férjem szerlmes is vagyok de idegesitenek a hülyeségei. és próbálom ugy csinálni hogy késöbb érjek haza emiatt?

Figyelt kérdés
elég a hétvégén elviselni a dolgait meg élvezni a jót
2011. márc. 29. 13:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Előttem már írták, és ezt hidd el, ha már látod a hibáit, akkor közel sem olyan nagy a szerelem. De elhiszem, hogy szereted. Én is szerettem azt a pasit, akivel együtt voltam 8 évet, és lelkileg megnyomorított, szakítás után 2 évnek kellett eltelnie, hogy tisztán lássa mi is történt, és elmúljon az a nosztalgikus érzés vele kapcsolatban.

Mi az, hogy nem enged sehová??? A felesége vagy, és nem a tulajdona vagy a kiskorú gyermeke. Nem tilthatja meg, hogy menj valahová. Főleg nem azért, mert ő lusta nincs kedve elkísérni téged. Ez a mondat teljesen felháborított. Én ezt egy gyötrelmes élet előjelének látom. Most még kiszállhatsz, gyerekkel már nehezebb lesz. Egészen biztos vagy te abban, hogy ő a megfelelő ember neked társnak egy életre? Nem tudom hány évesek vagytok, de jó eséllyel még 40-50 évet kell együtt lehúznotok. Képes vagy erre egy olyan férfi mellett, aki meló után csak alszik, neked viszont megtiltja, hogy egyedül menj bárhová? Ne úgy gondolkodj, hogy ez most neked jó, vagy nem. Hanem abba gondolj bele, hogy ezzel a pasival fogsz megöregedni, ha mellette maradsz. Ilyen lesz az életed. Melóból és punnyadásból fog állni. Őrület. De ha te ezt szeretnéd, ha neked ez így jó, akkor legyen.

Egyébként nyugtass meg, hogy nem csak hétvégén van szex és összebújás, kérlek. Ahhoz is fáradt hétköznap?? Mert akkor megint felteszem a kérdést: hogy fogsz vele gyereket nevelni?? Gondolod, hogy majd egy kisgyerek mellett frissebb és energikusabb lesz? Kérlek ezt gondolt át.

2011. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"de szeretem mert hétvégén jo összebujni meg sexelni."


bocsi, de csak ennyi az, ami pozitív a kapcsolatotokban? a hétvégi szex? szerintem egy házasságnak ennél sokkal többről kéne szólnia. És nem arról, hogy menekülsz otthonról és nem akarsz hazamenni, mert ő is ott van. Számomra ez igy nem jelenti azt, hogy ti egy család vagytok!

2011. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves 93%-os!


És mi lenne ha előállnál azzal hogy oké, kipróbáltátok ezt a közös számlát, de te ezt így nem akarod tovább, mert nyűgnek érzed és nem igazán tudod megvalósítani magadat (pl farmer, vagy körömlakk), ami végső soron a kapcsolatotok rovására fog menni?!


Az hogy neki van hitelkártyája és elkezdett költekezni, majd rajtad akarja behajtani az ő költekezéseit (amúgy miért is van hitelkártyája???) az úgy nem nyerő felállás. Nem tudom hogy dolgozol-e vagy csak a gyest kapod de mindenképpen lépj...ha működött egy dolog 8 évig és változtattatok de most nem működik akkor ennek itt a vége, álljatok vissza. Légy bátor mert sajnos magyar mentalitás hogy a másikat elnyomjuk egy kapcsolatban...és mit tud csinálni??? Semmit! Bemész egyik reggel a bankba és nyitsz egy új számlát csakis a saját nevedre, és arra utaltatod a munkabéredet vagy a gyest... Felnőtt nő vagy, nemde? ;) (aztán majd ráutalod a közösre az x összeget)


Amúgy van egy olyan megérzésem, hogy ezt az egészet ő szorgalmazta csak azért hogy ne égjen le a bőr a képéről, amikor kérni akarna tőled pénzt...így neked kell tőle, és még neked van lelki ismeretfurdalásod??? Na ne máááár... :)))


Állj a sarkadra "kislány" és húzd meg azt a bizonyos határt :)))

(remélem nem veszed zokon a "kislányt", csak kedves akartam lenni ;))

2011. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

nálunk is sajna közös a számla és szerinte nem kell ruhát venni sose felesleges. bezzeg a teája az nem luxus. majd ö beosztja mondja. a krém is hülyeség öszerinte ö nem használ ne használjak én se. és hajat sem festhetek mert az is 1000ft. de ezeket már megszoktam.

viszont lehet hogy én is megcsinálnám a másik számlás dolgot. édesanyám számlájára utalathatom a jövedelmem? hogy ne bontsa fel a levelet azért.és hogy kell ezt intezni milyen papir kell?

2011. márc. 30. 12:25
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyiss nyugodtam másik banknál a saját nevedre és ezentúl oda kérdd a jövedelmedet! Kérheted a banktól, hogy ne küldjenek ki róla levelet, csupán mondjuk sms-kontrollt vagy nethozzáférést.
2011. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
OTP-ben van olyan is hogy visszatartják a számlaértesítőt és ha bemész akkor ott előtted kinyomtatják :) és a kezedbe kapod
2011. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!