Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól költözhetek...

Hány éves kortól költözhetek el otthonról?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és barátommal szeretnénk össze költözni....mármint ugy hogy én költöznék oda hozzájuk... másfél éve együtt vagyunk....idén tervezzük az eljegyzést, aztán miután kijárjuk a sulit (2 év) utána az esküvőt...tudom hogy még fiatalok vagyunk ehhez meg hogy 'ilyeneken járjon az agyunk' de tényleg ugy gondoljuk hogy mi már egymáséi vagyunk... azt is tudom hogy sokan gondoljátok ugy hogy "áhh ez csak egy kis tinédzser szerelem, majd elmullik" de én nem így érzem...tényleg komolyak a szándékaink...arra lennék kiváncsi hogy hivatalosan hny éves kortól költözhetnék el?? én ugy halottam hogy 18 (nagykorúság) de ha mi most szeretnénk, esetleg mik kellenek hozzá?? kérlek kiéljetek meg a bunkó, és gúnyos hozzászólásokkal....ha véleményed van, nagyon szivesen elolvasom....szépen is lehet véleményt alkotni :) köszi szépen előre is
2011. márc. 29. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban ismerkedtem meg egy fiúval,és egészen 17 éves koromig "együtt voltunk".Ugyanígy gondoltam ahogy most te,hogy egymáséi vagyunk,de rá kellett jönnöm,hogy nem,mert még nagyon fiatalok voltunk,és szórakozni vágytunk mindketten.Ne rontsd el az életed ilyen könnyen,hogy ilyen fiatalon odaköltözöl valakihez,és lehet nem lesz belőle semmi.A szüleid lehet megharagudnának,vagy rosszul esne neki,és ha szakítanátok akkor hova mennél utána?
2011. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igazatok van.... :) már nincs 2 év se és betöltöm a 18-at (jövö novemberbe) aztán ha még mindig eggyüt leszünk és ugy érzünk mint most akkor össze költözünk
2011. márc. 30. 16:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Írsz egy pár sort, hogy alakultak a dolgok azóta?

2017. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bertalan123 válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a végkimetelre, mi a helyzet, hogy vagytok?
2019. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Szia! Én is hasonló cipőben járok, ezért kíváncsi vagyok hogy alakultak nálatok a dolgok azóta.
2019. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Most 28 kb. hogy megy az idő😅
2023. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ha valaki 16 évesen akkar össze költözni! de arra is kell gondolni hogy ezek után miböl élsz? enni inni villany számlát fizetni! rezsit pluzz kaja! ezeket ki fogja fizetni! ha van munka akkor jó
2023. aug. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!