Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Kései Sirató kérdése:

Mit gondoltok egy olyan nagymamáról, aki pénzt kér azért, ha néha vigyáz az unokájára. Ez máshol is előfordul, vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esik nekem, hogy anyám csak pénzért hajlandó vigyázni a kisfiamra, a saját vér szerinti unokájára. Néha vigyáz rá, ha mennem kell orvoshoz, vagy fodrászhoz, vagy valahova.

Ha vesz neki egy kiflit, vagy csokit, azt is kifizetteti. Ti mit tennétek? Fizetnétek?


2011. márc. 30. 11:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
Mennyit kér egy órára? Nem fizetnék, akkor már inkább hivatásos bébiszitterre bíznám a gyereket. De ez elég hihetetlen, nálunk aszomszéd néni is ingyen vigyázott a gyerekeimre. És mamámék pedig befogadtak egy szomszédot az 50-es években, mert az már nem bírta ellátni magát agyvérzés után, legalább 10 évig etették, gondozták csak úgy. Mekkorát változott azóta a világ. Ma már az ember saját anyját is intézetbe adja, ha lebetegszik. :((
2011. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
56%
Ha már fizetni kell, akkor én bébiszittert hívnék, vagy egy ismerőst. Ha a saját anyád csak pénzért képes az unokájára vigyázni, akkor meg sem érdemli, hogy lássa. Nem fizetnék, és nem is szólnék neki soha többet. Ha kevés a pénze, akkor nem ez a megoldás rá, hogy több legyen neki. Undorító a viselkedése, jól érzed ha kiakaszt. Ekkora bunkóságról még nem hallottam.
2011. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
65%
Hát elég érdekes hozzáállás ez részéről, de mi sem tudunk minden részletet a családi helyzetetekről, hogy határozott választ adhassunk.
2011. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Hát én biztos,hogy nem bíznám rá.Inkább egy ismerősre ,vagy babysitterre.
2011. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
34%
Bunkó. Mennyit kér?
2011. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
85%
Jézus-Mária,nem szégyenli ez magát?Egy percig se biznám rá,az tuti.Én már gazdag lehetnék,ha a lányomtól pénzt kértem volna ezért.Inkább adtam,mert nagymama vagyok.Úristen.
2011. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
93%
Az én sógórnőm úgy szokta anyukámnak odaadni a piciket,hogy mindig viszi azt a kaját,amit elképzelt nekik,anyu csak megmelegiti nekik,és úgy adja oda.Viszi még a pelust is,mert anyu csak olcsóbb lidlist tud megvenni és az a sóginőmnek nem felel meg,valamint még a drágább gyümölcsleveket is viszi,hogy anyu azt adja oda a gyerekeknek.Mondjuk Én zokszó nélkül föladom rájuk anyukám által vett olcsóbb pelust is,ha ott vagyok.Anyukám is mindent megvesz nekik,soha nem kell kifizetniük,igaz,ő az olcsóbb termékeket tudja megvenni,de mindig van nála minden,hogy ha jönnek az unokák,akkor legyen.
2011. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
56%
Mi vaaan? Ezt nem hiszem el! :S
2011. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz!

Dehogy fizetnék, a gyerekem nem pénzszerzési lehetőség. Vinnék neki enni-inni, ha a nagyi szegény, de nálunk szinte kuncsorognak az unokáért, és 2x annyi cuccot hoz haza, mint amennyit vitt.

2011. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
33%
Szégyellheti magát. Gerinctelen dolog, amit csinál.
2011. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!