Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van történeted idegesítő,...

Van történeted idegesítő, neveletlen, rossz vendégekről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 30. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egyszer jöttek hozzánk rokonok.Leültek,mondván hogy ebédelnének.

Apám szedett nekik 2 merőkanál levest,erre az volt a válasz hogy még adjál,és így tovább és így tovább.A tányér már színültig volt levessel,ki is folyt egy kicsi.Az illető evett sz szerint, 2 evőkanállal,és azt mondta:Nem kell!

És ez így volt mindennel.A desszerttel,a sülttel,mindennel!

2011. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hűű, a mindenit! Gondolom, többet nem jöttek.
2011. márc. 30. 18:18
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem szokásos családi történetem van: unokatesóm gyerekei kértek el tőlem mindent, illetve rángatták le az összes díszt a polcokról, aztán széthajították és otthagyták.

Nagymamámnak volt régen olyan ismerőse, aki inni járt hozzá. Miután az összes piát elkérte és megitta, nagy nehezen elment, aztán beszüntettük a házi kocsmát.

2011. márc. 30. 18:25
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

azt hiszem egy típus kimaradt...a gátlástalanul érdeklődő. Egyik "drága" vendégünk anno,amikor átjött hozzánk anyámat elkezdte előttünk (akkor én voltam 12 a húgom 2 éves) kérdezgetni,hogy az akkori férjével hol,hányszor és mennyi ideig szoktak szeretkezni. Utána a férfi kijelentette,hogy a húgom olyan aranyos,hogy ő is szeretne egyet és megkért,hogy adjam kölcsön a szobámat egy órára,hogy a barátnőjével ők is tudjanak csinálni egy gyereket. Aztán mikor anyám kiment behozni valami rágcsálni valót,és négyesben maradtam velük (a húgom,pasas,pasas barátnője aki a anyám egyik rokona,meg ugye én) a férfi elkezdte kérdezgetni,hogy voltam-e már fiúval (még mindig12 éves voltam) és,hogy hányszor csókolóztam stb. Nah azt a pasast az egész család rühellte. Jah és azt kihagytam,hogy bemutatta nekem,hogy ha húgom kenguru plüsse és az én kígyóplüssöm szexuális viszonyt folytat ugrálókötél lesz belőle,és nyithatunk ugrálókötél boltot. Ez a pasasnak meg a csajának rohadt vicces volt,nekünk már kevésbé.

15/L

2011. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
vendég felugrik délután, meghívatja magát vacsorára, majd közli, hogy már nem tud hazamenni és nálunk alszik.
2011. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Drága ikertestvérem haverjai elég gyakori vendégek,igazi alkeszok,aik úgy jönnek föl a lépcsőn az éjszaka kellős közepén mint a vadállatok,közben kérik a kaját amit főztünk aznap,röhögcsélnek,ordítnak.Van hogy le kell mennem wc-re mert ezektől nem lehet menni,a párom a múltkor zuhanyzott,és majd rá törték az ajtót hogy igyekezzen.Hiába szóluk tesómnak hogy nem lehet tőlük aludni,normálisan viselkedjenek,halkabban vagy valami nem értenek. vnap az 1ik lány akik ráadásul ba..tak köszönni szó nélkül bejön éjszaka tesómhoz(szobájába) mondjuk ő halkan de akkor is.Én attól félek hogy majd egyzsre valami eltűnik,hisz soha nem lehet tudni.Volt nyáron hogy minden héten "főztek"amit valójában mi főztünk anyuval,de még csak azt sem mondták hogy köszi.


Akkor volt egy rokon aki csak úgy feljött hozzánk a szobámba hajnal 6kor,kopogás nélkül.

2011. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénénk. BEront mint a szél, végig nyitogat minden szekrényt a konyhában majd futtában háromszor is felkapta a horgolt terítőt (mintha valami mosogatórongy lenne) az asztalról s azzal törölgette le a (tiszta) asztalt. Majd elkezdett mandarint dobálni a bátya szájába. Imád mindenhva bebámulni, megnézni, megszólni, komolyan legszívesebben a szennyesünket is taperászná.
2011. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
szerencsére elkerültek eddig... azért egy-két sztorin jót mosolyogtam ám-még ha valójában nem is vicces.
2011. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó melyiken mosolyogtál?
2011. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
18:25ös írásán- nem kell laoltani,tudom,hogy nem vicces,de mégis,na :)
2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!