Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van történeted idegesítő,...

Van történeted idegesítő, neveletlen, rossz vendégekről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 30. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

18.25-ös vagyok.

Igen,akkor nagyon nem volt vicces. De ha most ezt valaki elmesélné én is nevetnék.

2011. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, micsoda sztorik! el sem hinném, hogy ilyen pofátlan és idióta emberek vannak! csak lesek a monitor előtt, de komolyan... :S
2011. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

rokonok. sajnos.

anyum sütött nekik pogácsát, mikor elmentek kirándulni, mivel a nyaralójukban vendégeskedtek. anyum párja másnap a kukában találta meg a pogit. ki se bontották, zacskóstul belebaxták.


azóta nem vagyok kíváncsi rájuk. nem azér a 200ft-ért, hanem mert ez iszonyat undorító hálátlan pofátlan viselkedés.

2011. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok ilyen történetem van, de ami a legjobban felbosszantott és majdnem kidobtam az illető "jóbarátot": Fesztiválozni mentünk és volt még pár óránk indulni. Ő egy másik városból jött a pasijával és feljöttek hozzám addig. Meséltem előtte a lakásomról (néhány hete költöztem akkor be) baromi büszke vagyok rá, mert miden felújítást én csináltam az első saját lakásom, szóval gondolom mindenki érti. Mondtam azt is viccesen, hogy nem is lakás igazán csak egy kis lyuk, mert hát akármennyire elfogult is vagyok mégsem lehet ráfogni, hogy kacsalábon forgó palota a maga 40 nm-ével. Szóval amint beléptünk közölte, hogy basszus ez tényleg csak ekkora, azt hitte viccelek. Majd még egy órán keresztül részletezte, hogy nem bírna egy ilyen kicsi, szűk stb helyen élni és hogy milyen szerencse, hogy nekem nincsenek nagyobb igényeim....

A másik amikor szintén ide jöttek látogatóba apukám rokonai és centiről centire átforgattak mindent. Kimentem rágyújtani és mire visszaértem már derékig volt az összes a szekrényeimben. Aztán elkezdtek pakolászni, mondván, hogy nem jó a helykihasználásom. -.-'

Ja és ami a leginkább felbosszantott a látogatásukkal kapcsolatban, hogy direkt szólta, hogy főzök ebédet, szívesen vendégül látom őket, hát több éthordónyi kaját cipeltek el magukkal, az én főztömet távolról méregették, majd elővették a sajátjukat és a végén még hagytak is nekem belőle, hogy "biztos ami tuti" éhen ne haljak. (Megjegyzem örülhetne az összes ha feleannyira jól tudna főzni, mint én. Apu mondta, nem nagyképűsködök. :) )

2011. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%

Hajaj, én is meg vagyok áldva az ilyen vendégekkel!

A férjemnek van egy kirakhatatlan haverja, délután megérkezik, és éjfél körül már könyörögni kell neki, hogy menjen haza mert holnap munka van és fáradtak vagyunk...

Nekem egy volt osztálytáram az ilyen, azért kicsit rosszabb mert nem szeret tisztálkodni és eléggé szagos...

Sajnos a rokonságban is megtalálhatók az idegesítő vendégek. Apósék szeretnek váratlanul beállítani, ráadásul van két irtózatosan rossz gyerekük, akik nem tudnak viselkedni, mindent felforgatnak. Éppen költözünk egy másik házba, amit felújítunk. Egyik alkalommal kint dolgoztunk, apósék meg jöttek családostól, még plusz egy ismerős gyerekkel. Meg egy ölebbel. A gyerekek rögtön felfedezőútra indultak, a sokadik szomszéd telkére is elmentek (város széle, nincs mindenhol kerítés), az anyjuk meg nagyon unatkozott, mivel nem igazán értem rá őket szórakoztatni, így ő is ment a gyerekek után. Kis idő múlva azt vettük észre, hogy bekéredzkedtek az egyik szomszédhoz játszani. A gyerekek meg az anyjuk is. Miután visszajöttek, még beleszóltak abba is, hogy mi milyen legyen majd a házban (pedig azt kizárólag én szeretném eldönteni), majd végre elmentek. Másnap hallottam vissza, hogy meg vannak sértődve rám, mert nem voltam elég szórakoztató, ezért muszáj volt elmenni a szomszédba...

2011. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer én voltam ottmaradó vendég. Messze lakom a családomtól, és vendégségben voltunk az öcséméknél. Mielőtt indultunk volna haza utolsó nap, kaptunk egy tippet, hogy hol tudnék alkatrészt venni az éppen rossz számitógépemhez. Régi tipusú a szentem, de nagyon szeretem. És mivel régi, nem minden boltban kapok meg mindent hozzá, ha baj van. Viszont aznap munkaszüneti nap lévén nem volt nyitva a bizonyos bolt, csak másnap 10-kor nyitott. Igy megkérdeztük, nem maradhatnánk-e még 1 napot. A válasz igen volt, de éreztük, hogy nem kellettünk mi oda. Igy másnap megvettük az alkatrészt, és hazamentünk. Igaz csak késő este értünk haza, és a gyerkőcöknek nem volt túl jó, hogy este 11 után érkeztünk meg, de nem birtam volna még egy estét ott aludni.
2011. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen van nekünk, bár igazán csak engem idegesít.

A húgomnak van pasija, és minden vasárnap jön, és mi ebédeltetjük meg.

Meg van egy háromfős család ismerősünk, ők is ugyanígy minden vasárnap nálunk esznek.

ÉS nekem már a hócipőm tele van azzal, hogy miattuk keljek fel korán, mert jajj, jönnek a vendégek takarítani és főzni kell...

És a tanulásra így alig marad időm -.-

2011. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer meghívtunk egy baráti házaspárt a három gyerekükkel. Előtte lévő nap felhívtak, hogy hányra jöjjenek. Mondtuk, hogy 3 körül, mire ők: jobb lenne fél 3. Hát, rendben, gyertek. Be is állítottak másnap fél 3-kor, hogy nekik (a szülőknek) más programjuk van, és otthagyták a 3 gyereket este 6-ig. Ebben az a poén, hogy nekünk is van 3 gyerekünk, a legkisebb akkor volt fél éves. Így egész délután bébi-csőszködtünk a férjemmel.
2012. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!