Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Te leszólod azokat a családok...

*Te leszólod azokat a családokat, szülőket, gyerekeket, akiknek nélkülözniük kell, mert szegények? .

Figyelt kérdés
A gyerekeknek nincs 5 szekrény márkás ruhájuk, se 10 pár Converse-jük. Ennek ellenére minden megvan nekik, amire szükségük van (telefon, számítógép, normális ruhák, stb.) Nem éhezünk, mindig van mit enni. A szülőknek kevés ruhájuk van, úgy vannak vele, hogy inkább a gyerekeknek legyen szép ruhájuk, nekik már mindegy... Keményen dolgoznak minden betevőért. Te lenézed az ilyen családok gyerekeit? (Főleg jómódban élő emberek válaszát várom.)
2011. ápr. 1. 22:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az is egyfajta nélkülözés, hogy a szülőknek nem telik új ruhára. Bakker... 2. válaszoló.

Egy normális országban azért a jó átlagnak nem kell ilyennel megküzdenie. Itt meg már minden 2. család így áll. Nagyon gáz ez az egész..., de a családot, gyereket én ilyenért sohasem nézek le.

Jártam már hasonló cipőben, csak én azon vagyok, hogy ne ragadjak benne, légy te is ezen, kovácsold jó irányba az életed, hogy mindent, amit szeretnél elérj az életben. :)

2011. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!