Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek nagymamámtól...

Bocsánatot kérjek nagymamámtól, amiért azt üzentem neki h Isten nem ver bottal? Ha rajta múlna én meg is dögölhettem volna

Figyelt kérdés

Szóval szüleim elváltak,apukám részeges nem fizet egy ft gyerektartást se,munkája sincs ami bejelentett lenne. Anyukám részéről a mamám és papám már rég meghalt,csak az apai nagymamám van.

Én múlt héten nagyon beteg voltam,de hiába irt fel az orvos gyógyszert nem volt pénzünk kiváltani. Ami volt itthon algopirin az is elfogyott már. A betegségem súlyosbodott és már ráment a fülemre,nem halottam semmit és iszonyúan fájt,erre irtak fel a füleszeten másik gyógyszert,de ezt se tudtuk kiváltani. Próbáltam kölcsön kérni mamámtól hétfőig,legkésöbb keddig pénzt,de elkezdte szidni anyámat h nem tudja ő hova teszi a pénzt,meg h milyen felelőtlen,és a lényeg az h nem adott kölcsön.

Providentet kellett felvenni h ki tudjuk váltani a gyógyszerem,mert mnár a fülem miatt az egész fejem be volt dagadva. Igaz h hétfőn ki lesz fizetve az egász,így kevesebbet kell majd vissza fizetni,de még így is olyan sok pénzt dobunk ezáltal ki az ablakon.

Most halottam unokatesómtól h mamámnak nagyon beteg lett,már 3 napja az ágyat nyomja,én meg mondtam neki h Isten nem ver bottal. Unokatesóm ezt vissza mondta,és most apám hivogat,meg részegen üvöltözik velem h kérjek bocsánatot a mamámtól! Meg hallom h a háttérbe a mamám kiabálja h ne is foglalkozz a büdös kölyökkel!

Most tényleg nekem kéne bocsánatot kérnem?

Hozzátenném a mamámnak lett volna pénze kölcsönadni a gyógyszerre,azért tőle kérdeztük meg. de elötte anya már próbált munkatársaktól kérni,de sajnos ők sem tudtak adni


2011. ápr. 2. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem valami a frankó a nagyid, ha igaza van.

Csak anyudat sem ismerjük, hogy ő mire költi a pénzt. Tényleg épp megéltek fizetitek a befizetnivalót és a hamit, vagy mindig új cipő kell neki.

Nem tudunk eleget.

Kérdésedre, ha a helyzet magaslatán akarsz állni, és nem akarsz magadnak lelkiismeretfurdalást csinálni mert úgy érzem van ( még ha valahol igazad is van) akkor mondd ki és kész. Megnyugszol, és nőssz magad szemében és az is fontos ám !

2011. ápr. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább szóba se állj többet a vénasszonnyal. Nem lesz veszteség.
2011. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És a kórházban, vagy az orvos nem utalt be? Nem kérdezte meg még véletlen sem, hogy miért nem hatott a gyógyszer? Kórházba ha beutaltak volna, ott biztos el lettél vna látva..
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen,szerencsére már jobban vagyok. Hát a körházba az ügyeleti fül orr gégészeten voltam,és ott kaptam receptet,meg egy csíkot a fülembe,de az csak aznap estére mulasztotta ela fájdalmat. Másnap ugyanugy fájt. Visszamenni meg nem mertem,mert hát megmondjűk h hisz kaptam receptet miért nem váltom ki. Így is alig akartak ellátni,azt mondták h majd reggel menjek el a körzeti orvoshoz
2011. ápr. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!