Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van homoszexuális/leszbikus a...

Van homoszexuális/leszbikus a családodban? Elfogadtad? És ha igen hogyan sikerült? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálam tudtommal nincs a családban, de én azt nem értem miért kell ezt elfogadni? Számomra teljesen természetes, hogy valaki a másik nemhez vonzódik, valaki meg a saját neméhez. Szemernyi ellenérzés sincs bennem, a lényeg hogy találjon valakit aki szereti. Sőt még érdekesnek is tartnám az ilyen embereket.

19L

2011. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk sincs,de én NEM fogadnám el.
2011. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
74%

Nincs a családban, de a baráti körben van. Semmi bajom velük, míg nem közszeméremsértően, vagy másokat magbotránkoztató módon csinálják, amit csinálnak.


OFF


Azoktól kérdezem, akik itt lepontozták a válaszokat, hogy ha az lenne a kérdés, hogy melyik a kedvenc színed, akkor is pontoznád a válaszokat, te szerencsétlen.

Nem szokásom a pontozás, de most mindenkinek adtam egy zöldet ellenpontként, mert szellemi idiótának tartom azt, aki mások véleményét nem tartja tiszteletben. Az ilyenek miatt tart itt az ország ahol most van - a béka segge alatt. Széthúzunk, ahelyett, hogy összetartanánk és segítenénk egymást.

Itt nem az lett megkérdezve, hogy 2x2 mennyi, és aki mondjuk 7-et mond az hülye és piros kezet neki. Itt egy hozzáállás lett megkérdezve.

2011. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,nagyon sok olyan ember van,aki nagyon primitív ehez a témához,és nem értik a dolgot.Sokan betegségnek tartják,pedig ettől sokkal durvább dolgokat csinálnak,sok általuk normálisnak mondott emberek.Kérdem én:-Mért baj az,ha két ember (akármilyen neműek) olyan dolgokat csinálnak,ami mindkettőjüknek jó,és nem ártanak vele senkinek?Más hülye ítélkezése miatt maradjanak magányosak,netán boldogtalanok,mert a társadalom nagy része,azt diktálja,hogy csak a megszokott lehet jó?Badarság!Én biszexuális vagyok (amúgy lány),és a legjobb barátom is az.Mindkettőnknek volt már mind a két nemmel kapcsolatunk,de ezt nem sokan tudják rólunk.Én nem titkolom,de sokan nem hiszik el,mert "ahoz túl normálisnak" tartanak.Ha elhinnék,akkor meg utálnának,vagy mi?Nevetséges.Az említett barátom (aki fiú),ő nem mondta el az ismerőseinek (családjának sem),csak nekem,mert tudja,hogy mindenki mélységesen elítélné,mint a legtöbb ember.Szóval,ő nem meri felvállalni,bár eggyesek gyanítják róla...Semmi gond az ilyen emberekkel,én csak azokat nem bírom,aki divatból csinálja ezeket,és valójában hetero.Vagy azokat,akik nyávognak,meg "túljátszák" a dolgot.De ehez nem kell homoszexuálisnak lenni,a hetero emberek között sem kultiválom az ilyen természetet.
2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Nincs a családban (legalábbis nem tudok róla, hogy lenne), de olyan van a távolabbi rokonságban, aki barátnője (vagy talán felesége) volt egy homoszexuális férfinak. Szegény fiút addig nyúzta a családja, amíg megházasodott. Persze ez senkinek sem volt jó.


Mivel aki tényleg homo- vagy biszexuális, nem fog a parancs vagy az elutasítás hatására megváltozni, ezért szerintem nem helyes őket kiközösíteni, sőt, kifejezetten káros (ahogy a fent leírt esetben is káros volt). Így, ha a családom érintett lenne, a belső ellenszenvemet valószínűleg nem tudnám megváltoztatni, de azon lennék, hogy ne mutassam ki.

2011. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
89%
Nekem nincs meleg a családban(egyelőre... ki tudja később még lehet). De engem ez nem érdekelne, mert számomra az számít, hogy valaki emberileg milyen. A magamutogató f*szokat utálom, a homoszexuálisokkal semmi bajom, bár megérteni nem fogom őket soha, elítélni sem, amíg az én hátsómtól távol tartják magukat ;) 19/F
2011. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
88%

Én egy nagyon vallásos környezetben nőttem fel, ahol ez nagyon súlyos bűnnek számít. Na aztán mit ad Isten, a párom nővére egynemű "házasságban" él. Először nagyon meglepett mikor megtudtam, sosem kellett ilyesmivel eddig szemtől-szembe találkoznom. Az ő családja egyből elfogadta őt, de ugye én más háttérből jöttem. Nagyok kedvelem őt is, és a "feleségét" is, nem vetem meg őket, nem is helyeslem ezt, de megértem.

Egyszerűen az embert el kell fogadni úgy ahogy van, és nem eltaszítani. Persze még midig fura érzés, felfogni nem is tudom, meg belegondolni sem szeretnék a részletekbe. Én tuti nem tudnék velem egyneművel szexuális kapcsolatot létesíteni vagy akár csak megcsókolni. De elfogadom őket.

2011. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Családban nincs, haver volt ilyen. Imádtam. Okos volt, humoros, és rohadtul idegesített, hogy nem lehet elcsábítani. A legjobb hapsik homokosok.
2011. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A családban én vagyok az vagyis pán, de ez most lényegtelen... Apám hát anyám után nem igazán szívleli őket, de Apám tud róla, és azt is hogy barátnőm van, mivel egyszer elmondtam a mostoha anyámnak ő peddig további adta neki, hát azóta nem igazán került szóba és mikor suli előtt megöleltem őt, csak várt csendben szóval csak elfogadta remélem ez nem csak a vihar előtti csend.
2023. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!