Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat a gonosz anyós,...

Megváltozhat a gonosz anyós, ha gyűlölködő természete van, de unokát szül neki a gyűlölt menye? 6 hetem van szülésig, de még nem is tud a baba érkezéséről. A fiát is elveszítette a sok gonoszsága miatt. Lehet vajon nagymama belőle? Félünk tőle.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mi családunkban történt:-az apósom egy buta vita után kb.7évig nem beszélt a sógornőmmel.Próbálkoztak mindennel,hogy béke legyen de az apósom hajthatatlan volt.Egyszer azt is kitalálták,hogy azt mondják az apósnak,hogy terhes arra számítva,hogy hát ha megenyhül,na de erre még jobban kiakadt és azt mondta-ne is várják,hogy szeresse az unokát mert úgy is az anyját(sógornőm)látja majd benne...(nem jön össze nekik a baba,lehet hogy nem szabadott volna ezzel a baba témával hazudni.Nekem azóta megszületett a fiam és ők a kerszt szülők és csak immel-ámmal szól a sógornőmhöz az apósom,de a háta mögött úgyanúgy fikázza.Tehát ha valaki gonosz nem biztos hogy megenyhül a gyerek-téma miatt.De ami ennél is roszabb az-az álszentség meg kétszinűség.Szerinted az normális,hogy téged utál a gyerekedet meg szereti?Én ebbe nem hiszek.
2009. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
59%

"Az anyós csak akkor jó, ha porhanyós"

Én azzal adnék neki esélyt, hogy nem megkötözve, hanem csak simán dobnám máglyára; úgy még lehet, hogy ki tudna menekülni.:DDD

2009. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Náluk odáig fajult a helyzet,hogy mikor picim haza hoztuk anyós akarta meg mondani,ki mikor foghatja,és tőlem a baba édesanyjától is féltette a picit.Ha nem úgy volt ahogy Ő akarta akkor kiverte anyós hisztit.Nálam ez nem nyerő,mindenkinek meg van a családba a maga helye,ha ezt a szabályt nem tartja be sajnálom.Most lapátra került.Én több esélyt nem adok neki minek.Arra számíthatsz ha meg lesz a kicsid még rosszabb lesz.Ezek a boszorkák mindenre képesek!Üdv:Egy édesanya

2009. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Én már átmentem ezen.

Teljesen bizonyos vagyok benne, hogy nem fog megváltozni. Attól változna meg, ha lenne mersze szembenézni a gonoszságával, de egy unoka ezt nem fogja elérni, sőt talán épp szembesíti valami hibával, amit ő elkövetett korábban.


Meneküljetek mielőbb. Egy kisbabát ért stressz súlyos West-szindrómát is okozhat, ami az epilepszia előszindrómája. A felnőtt epilepsziások gyermekkorában hasonló körülményeket lehet feltárni.

És Te is hasonlóvá válhatsz, ha nem távolítod el az életedből (úgy hogy elköltöztök pl.), illetve a Téged ért stresszt törvényszerűen a párodon vagy a gyerekeden fogod kitölteni.


Szörnyű amikor tudod hogy szereted a kicsit, tudod hogy nem érdemes ingerültnek lenned, hogy csak együttérzést érdemel, mégis megteszed, mert a szemed előtt a baj forrása lebeg, de a gyerek kapja a reakciót.

2009. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Bocsi, még kicsit álmos vagyok. Gondolom nem vele laktok, mert akkor nyilván tudná, hogy babát vársz. Így már jobb a helyzet, csak nem kell beengedni. :)
2009. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont 4 hónapja mentem át ezen, és tapasztalatból írom: NEM FOG MEGVÁLTOZNI, ÉS LEGKEVÉSBÉ FOG SZERETNI! Minden lehetőséget meg fog ragadni, hogy bizonyítsa: rossz anya vagy. Ne is törtd magad, és főleg ne idegesítsd magad miatta, sőt az a legjobb, ha nincs a közeletekben. Nekem tönkretette a legszebb hónapokat, és a legszebb első heteket a picimmel, de akkor megfogadtam: még egy ilyen nem lesz! Most az én szabályaim szerint játszunk: vagy azt csinálja amit mondok, vagy húzás a kicsi közeléből! Ja és egy percre nem hagyom vele egyedül. Rá meg pláne nem!

Sok sikert!

2009. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,igyekszem megfogadni őket!Bár sejtettem,hogy nem sok esély van a változásra,nem is vágyom rá!Sőt!
2009. márc. 2. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!