Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A párommal(23) 1.5 éve vagyunk együtt. Nem olyan régen találtam a gépén meztelen nős fényképeket. Csak 3-4 naponta van kedve a szexhez. Reggel 8-tól, 5-ig dolgozik minden nap és néha 7-ig korrepetál, azt mondja, hogy fáradt a szexhez. Tényleg létezik, hogy egy 23 éves, egészséges férfi, csak heti (max.) 2x kívánja?
2011. ápr. 5. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
embere válogatja
2011. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg mindennap kívánná az lenne a baj.

20/F

2011. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mások az igényei.

Attól, hogy vannak meztelen nős képek a gépén, nem jelenti azt, hogy azokra veri, ahelyett,hogy veled ügyeskedne.

Meg kellene vele beszélned ezt a dolgot.

2011. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ez a gondom, hogy tudja, hogy felőlem minden nap lehetne, ha csak azért is, hogy érezzem, hogy "velem van", mellettem.
2011. ápr. 5. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor a párom egy időben nagyon sokat dolgozott akkor heti 1 ha volt, nekem sem tetszett, most hogy nem dolgozik annyit most minden nap lehetne, de az meg nekem sok.

Mit dolgozik?

2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak kortól függ, talán tényleg stresszes, fásult. Esetleg próbáld rávenni valami könnyű, rendszeres mozgásra. Közös kocogás, vagy csak egy kiadós séta, ilyesmi.
2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Diákmunkát dolgozik, adatrögzítés. Hétvégente eljárunk squashozni.
2011. ápr. 5. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem azzal,hogy heti 2x kívánja nincs semmi baj,nálunk van mikor havonta 2-3alkalom van de nem zavar mert jól megvagyunk,hűségesek vagyunk és fáradtak a sok meló miatt.
2011. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most nekünk is ilyen időszak van,2 hónap és államvizsga,addig még vizsgák,diplomamunka befejezése,és emelett dolgozik (megjegyzem én is dolgozok+suli,ugyanolyan szak,ugyanolyan jellegű meló)


De ahogy előtte heti 5-6 alkalom,most heti 1-2,de ahogy közeledik junius első hete,inkább heti 1...



Nekem irtó kevés,de lassan vége,remélem visszatér minden a régi kerékvágásba...


23 éves,lassan végeznie kell a sulival,nem?

akkor láthatod h mikor lesz vége az "inségesebb" időknek...

23/N

2011. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most átment (tavaly) másik egyetemre, ott halasztott egy évet, Szeptemberben kezdi a következő 5 évet...

5-6 alkalom? :) De jó neked.

2011. ápr. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!