Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, ha egy 27...

Mi a véleményed, ha egy 27 éves férfi ennyire függ a szüleitől?

Figyelt kérdés

- fizetése javát elszedik

- csicskának használják

- este 9-kor átszólnak neki, hogy még netezik-e, mert a szülei szobájában van a router és ők kihúzzák? Könyörgöm: 9kor villanyoltás lényegében? Szabadnapos, aztán fél órája van kb. a barátnőjére neten, mert aztán bocs, apuci szólt, hogy ki kell húzni a netet...

Hát komolyan, mi ez, dedó? Agyam eldobom...

egyébként jól gondoljátok: én vagyok a barátnő...

22L


2011. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű, hát akkor vidd el kineziologushoz, hogy a szulei önpusztítása irant erzett felelősségét csokkentse normalis szintre, és el merjen menekulni.

Teneked van kereseted? Mert egyutt akkor egy kis lakast tudtok bérelni, és kész. De persze barki massla kozosen is bérelhet, anyagilag csakis jobban johet ki, mint hogy otthon lenyulják. Csak ugy erre még érzelmileg nem érett, ha eddig ilyen kornyezetben élt. Ezert kene mindenkepp valamiylne kulso erzelmi tamogatas neki, kineziologus, vagy tudod mi jutott még eszembe? Van 12 lepeses program kodependenseknek is. Majd olvasd el a neten, az lesz a neki valo, az egy csoport ugyaniylen problemakkal, egymasnak segitenek onallosodni, és akkor menni fog.

(35/L)

2011. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem vagy jóban a szüleivel? Velük nem tudnál beszélni erről?
2011. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az is jelent valamit, hogy ebben a 3 napban otthon "kapcsolódik" ki és nem Veled!

Amikor nekem egy héten elég volt 2-3 találkozás, az nem volt egy érzelmes kapcsolat.

Nem tudom ki hogy van vele, de amikor én szeretek valakit, akkor a lehető legtöbb időt szeretném vele tölteni és vele kikapcsolódni.

4 éve vagyok együtt a párommal és még mindig így van..nem csak az első pár hónapra volt jellemző.


Én ott hagynám a helyedben..ha szülei számára a kényelmes megoldás, akkor többet érdemelsz!

2011. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
És Te mit is szeretnél pontosan ettől a nyámynila hülyegyerektől? (ahogy Te nevezted)
2011. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

A szüleivel jóba vagyok. Vagyis én azt mutatom, de nem kedvelem az apját. Nem látszik rajtam, mert kedves vagyok vele. De ha belegondolok, mennyi rosszat tett a családja ellen... :S ez hosszú sztori, lényeg, hogy a páromnak rémes gyerekkora volt, azért is lett sztem ilyen.

Gondoltam rá, hogy beszéljek velük, de azon meg ő sértődne be, mármint a párom... mert ezek tuti megmondanák neki.

2011. ápr. 5. 22:04
 26/35 anonim ***** válasza:
És ha együtt elmennétek egy párterápiára? Azt tudtommal pszichológus vezeti és megoldaná a párod problémáját!
2011. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy elmenne ilyen helyre. Vagy hogy segítene neki... Ő korábban pszichiáternél is járt, mert súlyos lelki gondjai voltak. Amiért az apja a felelős...

(hogy lenne ép felnőtt ember olyanból, aki kisgyerekként az apja üvöltését hallgatta és hogyan ütik az anyját?)

2011. ápr. 5. 22:16
 28/35 anonim ***** válasza:
Jajj istenem :( Ez esetben viszont azt mondom nem feltétlenül a párod a hibás és nem feltétlenül éretlen. És soha ne mondd előre, hogy nem segít, lehet, hogy pont ő segítene.
2011. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Pont emiatt voltam kitartó eddig. :( mert olyan rossz élete volt, és ki más húzná ki a szarból? Mivel visszahúzódó típus, nem igen lesz sok lány az életébe, már ha egyáltalán lenne még, ha elhagynám... (ki tudja, mennyire maga alá zuhanna megint) Most ezt nem úgy értem, hogy sajnálatból vagyok vele, meg mártírkodom. Szeretem, csak nehéz a helyzet...

És magam elé kell sorakoztatnom érveket amellett, hogy miért tartsak ki! Csak sokszor kiábrándító a helyzet, mint most is...

Új taktikán vagyok. Mivel szerintem és mások szerint is " ki volt nyalva a valoga" általam, most közömbös vagyok, mutassa már ki, hogy fontos vagyok, mert az utóbbi időben nem tette.

2011. ápr. 5. 22:24
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem is most, de két vagy három év múlva fogsz vele szakítani, és vsz az lesz az indokod hogy egy teszetosza alak. És baromira fogod bánni hogy te, az életre való és értelmes lány ennyi időt elpazaroltál rá az életedből.
2011. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!