Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, ha egy 27...

Mi a véleményed, ha egy 27 éves férfi ennyire függ a szüleitől?

Figyelt kérdés

- fizetése javát elszedik

- csicskának használják

- este 9-kor átszólnak neki, hogy még netezik-e, mert a szülei szobájában van a router és ők kihúzzák? Könyörgöm: 9kor villanyoltás lényegében? Szabadnapos, aztán fél órája van kb. a barátnőjére neten, mert aztán bocs, apuci szólt, hogy ki kell húzni a netet...

Hát komolyan, mi ez, dedó? Agyam eldobom...

egyébként jól gondoljátok: én vagyok a barátnő...

22L


2011. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Olvastam az összes hozzászólást. Szerintem akkor tényleg nem ő a hibás. lehet hogy lelkileg tönkretették, és mi van ha azért nem akar elmenni otthonról, mert attól fél, hogyha elköltözik akkor az apja újra üvöltözni fog az anyjával esetleg meg is üti? hidd el, nekem is vannak sajnos olyan rossz tapasztalataim gyerekkoromból, amit soha nem fogok elfelejteni. Segíts a párodnak, szerintem ha szeret téged, akkor biztos szeretne veled lakni, de lehet hogy fél elszakadni otthonról. És amikor vannak ezek a hétvégék vagy pihenőnapok miért nem mész el hozzájuk? Elvégre ha te is szereted őt, akkor te is elmehetnél hozzá, biztos örülne neki. Figyeld meg jobban a viselkedését hátha elárul valamit. Azt is tudom tanácsolni neked, hogy olvass ilyen témához kapcsolódó könyvet! vagy menj te el pszichológushoz és meséld el amit a párodról tudsz, lehet hogy a pszichológus fog tudni neked segíteni abban, hogy hogyan segíts te a párodnak! És ha ezek után egyik sem vezet eredményre, akkor beszélj a pároddal! Kérdezd meg milyen tervei vannak... Egyébként az érzelmi zsarolás is visszatartó ok lehet! :( Remélem tudtam segíteni.
2011. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

22:55:

Érzem, hogy igazad van. :(


22:56:

Az apja mostanság már nem tettleges, de viszont kiabálni és a magáét mondani szokta az anyukájának. Minden hülyeségért okolja, stb. Párom meg ezt hallgatja, mintha még mindig kisfiú lenne. Én a helyében ha neki nem is mennék apámnak, de helyretenném, de ő olyan gyáva... :(

Szoktam menni én is hozzájuk. Múltkor pont én mentem. Ő viszont most nem jött, mondván: játszani, kikapcsolódni akar... :S Hiába magyarázta meg kedvesen, ha előtte, mikor náluk voltam és próbáltam a lelkére beszélni, akkor meg dörmögve már előre megmondta, h legközelebbi 3 napban legyünk külön, mert neki nyugalom kell...

Sajnos nem lehet vele megbeszélni a problémákat, bevallottan menekül előlük. Én vagyok az okoskodó, a a lehetetlent is megmagyarázó- ilyen jelzőkkel illet.

Most egyik nap munka után megkaptam, hogy mit képzelek sz*ros 8 hónap után, hogy rögtön össze akarok vele költözni, jó hogy ne jegyezzen és vegyen el! :( :( Közben a kapcsolatunk kezdete óta azt beszéltük, mennyire összetartozunk és amint lehet, összeköltözünk...

az a baj, h ő a levegőbe beszélt én meg komolyan gondoltam...

2011. ápr. 5. 23:02
 33/35 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szeretetreméltó a srác, fontos döntés előtt állsz: felvállalod ezt a kapcsolatot annak minden nehézségével, vagy inkább szakítasz? Mert ez sokkal jobb nem lesz...
2011. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Még tőled akar megszabadulni? Bármennyire sajnálom a bántalmazottakat, tényleg nem éri meg segíteni neki.
2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele msn-en (ha már hála neki, személyesen nem lehetett). Ultimátumot kapott. Sírt a telefonba. Még beszéltünk kicsit és ő hagyott ott msnen úgymond, sértődötten. De tudom, hogy egész éjjel nem fog aludni és ideges lesz. Nem baj, majd jut valamire...
2011. ápr. 6. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!