Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, ha egy 27...

Mi a véleményed, ha egy 27 éves férfi ennyire függ a szüleitől?

Figyelt kérdés

- fizetése javát elszedik

- csicskának használják

- este 9-kor átszólnak neki, hogy még netezik-e, mert a szülei szobájában van a router és ők kihúzzák? Könyörgöm: 9kor villanyoltás lényegében? Szabadnapos, aztán fél órája van kb. a barátnőjére neten, mert aztán bocs, apuci szólt, hogy ki kell húzni a netet...

Hát komolyan, mi ez, dedó? Agyam eldobom...

egyébként jól gondoljátok: én vagyok a barátnő...

22L


2011. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem szimbiozisban élnek, nem szenved toluk eléggé ahhoz, hogy valtoztatni akarjon, vagy annyival tobben vannak a szulei, hogy nincs esély szembeszállni veluk. Ha a szulok ugy gondoljak, hogy ez a normalis, es ezt tanitották a fiuknak is, akkor lassan fogja kinoni ezt a vilagnezetet. Szerintem szakits vele, ne légy vele ebben az életszakaszban, és majd 5-10 ev mulva térj vissza, akkor mar onallo lesz.:)

(35/L)

2011. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
No de a szülei nem szeretnék, ha végre a saját lábára állna?
2011. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Az a véleményem , h: no de ilyet!

Ez így ebben a formában ahogy most ő csinálja az életét teljes mértékben nélkülözi az általánosan elfogadott normalitásokat.

27 évesen -hát szóljál be neki és ha nem tudná a korát és a korára jellemző ,élethez ,dolgokhoz történő elvárható normális hozzáállást akkor világosítsd fel róla sürgősen és ha az első dolga az lesz , h szalad apucihoz véleményt kérni akkor azt hiszem keresned kell egy felnőtt férfit kb 24és26 éves korhatár között, helyette.

Ha pedig elnézed ezt most és nem tudsz változtatni ,akkor készülj fel egy hosszú állóháborúra amennyiben úgy gondolod , h így is megéri.

2011. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Esetleg betegek a szülei, s gondoznia kell őket, ezért nem hajlandó elköltözni?
2011. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez nekem sem menne. Mármint én egy talpraesett ember vagyok, csak ilyen társat tudok elképzelni magam mellé. Nem zavarna, ha a szüleivel él és segíti őket, büszke lennék rá, na de hogy még mindig 15 éves szinten él, azt nem bírnám. És ha ő lesz apa? Akkor mi lesz?
2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Figyi csak! Jelenleg egyedülálló fiatalember vagyok, 30 éves, saját lakás, egyedül... Ha váltanál, szólj! :)


Vicc volt, bocs, nem tudtam kihagyni.


Adj ultimátumot a srácnak...

2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A szülei élvezik, hogy ezer terhet helyeznek a vállára... Anyagi gondok (amit maguknak köszönhetnek, mert tőle elvesznek, de a házas, kétgyermekes nővérét segítik pénzzel), az apja rájátszik, hogy rosszul van... fura dolgok vannak.

Egy normális ruhája nincs, azok meg szórják el, amiért megdolgozott. volt, h úgy jött munkába, h nem evett semmit (12órás munkába) otthon ,mert felkelt éjszakázásból délután és az ebéd a következő volt: Töpörtyű! És otthon volt apja anyja, és nem főztek...

2011. ápr. 5. 21:38
 18/35 anonim ***** válasza:
Hmm, ez esetben nem lehet, hogy fél, hogy esetleg kárt okoz a szüleinek azzal, hogy otthagyja őket? A bűntudat félelme azért eléggé rémisztő tud lenni.
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%
Az én volt barátnőm is ilyen volt! Ezt úgy hívják Pán Péter szindróma
2011. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, nem akarok pénzéhesnek tűnni, mert távol áll tőlem... Nekem van megtakarításom, pedig csak kicsit több, mint egy éve dolgozom. Ő meg 4-5 éve, és semmit nem tud felmutatni. Én közel félmilliót számlán, saját magam vette ruhatárat, márkás, jó laptopot, húgomat is elláttam sok mindennel. Eddig nem érdekelt, hogy úgymond csóró, de nem tesz érte, hogy legyen bármije is...

Gyerekkérdés... hát igen. Én 3-4 év múlva már szeretnék, de ilyen körülmények közt? néha azt gondolom, a szülei azt hiszik, majd én költözöm oda, de azt b*szhatják...

2011. ápr. 5. 21:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!