Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves szingli lány vagyok,...

22 éves szingli lány vagyok, kezdek bekattanni az egyedülléttől. Ti, akik szinglik vagytok, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Már két éve nincs fium :(. Néha vágyom rá, hogy legyen, néha örülök a szabadságak.
2011. ápr. 5. 21:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

De mire vágysz?

Mi hiányzik?

Vagy mi zavar?

Egyedül élsz az?

2011. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:53


Na, hát ha valami, akkor ez jó sz*r poén volt !

2011. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

26 vagyok, 3 éve pasi nélkül, és köszönöm, nagyon jól vagyok!:) Az egyedül töltött évek segítettek abban, hogy jobban megismerjem magam, és kitalálja, mit is keresek valójában.. Mert korábban aki éppen adódott, azzal jártam, nem gondoltam jövőbeli problémákra.

Már tudom, mire nem érdemes többé időt vesztegetnem!

Úgy állok az élethez, hogy teljes legyen egyedül is, egy társ pedig ezen felül pozitívumot hozzon, ne pedig tőle függjön a boldogságom..

Szerezz barátokat, keress új hobbikat, tanulj, utazz, dolgozz, élj!:) Jönni fog, akit keresel..

2011. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

igen elírtam, de még az életkoromat is :)

25/F na jöhet a kép!

2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Annyira kíváncsi vagyok hogy nézel ki küldj légyszives egy képet. 24/F
2011. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Azt nem szívesen küldenék, meg ide sem tenném fel, még felismernek...bocsi.
2011. ápr. 5. 22:24
 17/36 anonim válasza:
Én 27 éve vagyok szingli szerintetek hogy birom? :D
2011. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Fiúk! Ti is küldenétek magatokról? :) [Ne nekem....]

Kérdező! Ha akarnál, akkor tudnál párt találni, szóval az a kérdés, hogy mi akadályoz meg ebben, vagy mi az ami visszatart egy kapcsolattól?

2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Akkor a nevedet küld el privibe :P Titokban tartom, Bízhatsz bennem :) Sőt beszélgetek is Veled, ha gondolod. :)
2011. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

OFF:

Komolyan mondom annyira unalmasak az ilyen válaszok, hogy "küld képet kíváncsi vagyok rád" vagy "küldj képet elmondom hogy mi benned a hiba" nem igaz már hogy ide is ilyenek írnak. Eddig csak a Szerelem/szex témánál láttam ilyet, erre már itt is...


Na de hogy válaszoljak: én néha nagyon rosszul érzem magam, máskor meg jól. Pl mióta olyan szép napos idő van, azóta szeretnék már egy fiúval kézen fogva sétálni meg ilyesmi, de máskor meg örülök hogy azt csinálok amit akarok. Szóval kb ugyanabban a cipőben járunk.


22/L

2011. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!