Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves szingli lány vagyok,...

22 éves szingli lány vagyok, kezdek bekattanni az egyedülléttől. Ti, akik szinglik vagytok, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Már két éve nincs fium :(. Néha vágyom rá, hogy legyen, néha örülök a szabadságak.
2011. ápr. 5. 21:46
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Csak hogy lásd nem dobálózok itt hülyeségekkel itt egy kép rólam... [link]
2011. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szép vagy pajti! nyamiii :P *.*
2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Hiába a jó duma, nem húzod ki azt a képet tőlem :). J, nekem is főleg ilyen szép időben jön egy vágy, hogy jó lenne valakivel együtt sétálgatni, meg amikor nagy örömöm van, nincs nagyon kinek elmondani... na jó, van, de az nem ugyanaz ha értitek. Vagyis jó lenne csak ugy simán valakivel együtt lenni, mert az jó. Hogy miért nincs még senkim? Hát nem tudom, kissé válogatós vagyok. Már ez inkább a belsőre vonatkozik.
2011. ápr. 5. 22:35
 24/36 anonim válasza:
Akkor ne küldj megvagyok nélküle is.........
2011. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

Tisztázzunk valamit:


Te nem szingli vagy, hanem egyedülálló.

Szingli az aki:

25, de inkább 30 feletti

diplomás

az átlagnál magasabb keresettel rendelkező tudatosan egyedül lévő nő aki a karrierjére koncentrál.

2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Nehezen, és ez azert van, mert amig az ember nem egeszen felnott, addig nem tudja eloallitani az ellenkezo nemu energiat, amit ezert kivilrol kell megkapnia. De ha egyedul vagy (ugy, hogy nincsenek lakotarsaoid, szulok, stb. a kozeledben), akkor egy ido utan a szervezeted magatol elo tudja allitani a maszkulin energiat is, es akkor mar nem fogsz szenvedni a parkapcsolat hianyatol, hanem "csak" vagyni fogsz rá. Ez ebben az eletkorban varhato, amiben most vagy, olyan eletszakaszban, amikor tenyleg teljesen egyedul vagy. a mesekben iylenkor szoktak elmenni otthonrol a főhősök szerencsét probalni. Ez alatt az idoszak alatt van ez az energetikai onallosodas is.

(35/L)

2011. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
32%
Tisztázzuk, hogy szingli a single szóból jön, ami egyedülállót jelent. Nincs kor meg diploma kitétel, a Cosmo rosszul tudja.
2011. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
50%
Tisztázzuk, hogy ezek szerint az egyetemeken oktatott Fogyasztói magatartás és Marketingkutatás című tantárgy oktatói, valamint a kapcsolódó szakirodalmak szerzői tévednek, nem pedig arról van szó hogy a sok kis buta (mint te) teljesen hibásan használja a szingli fogalmát mert csak Bridget Jones meg a Sex és nyujork alapján gondolják a szingli definiálást és keverését az egyedülállóval.
2011. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne tévedhetnének? Megjelent a fogalom, aztán megpróbálják görcsösen definiálni. A szingli az single magyarosítva. Angolul sincs rá külön szó, és nem adtak neki valami furcsa besorolást. Engem meg nem érdekel, mit mond pár definíció-b*zi okostojás.
2011. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%

óóó jajj...olvass már utána a szingli életmódnak!KÉRLEK! :S

Ha így írod,hogy 2 éve nincs fiúd,akkor azon is elgondolkodhatnál,hogy miért nincs..ergo...nézz már magadba!

2011. ápr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!