Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van Anyuból! Többi lent? .

Elegem van Anyuból! Többi lent? .

Figyelt kérdés

Először is 22 éves lány vagyok és ha menni akarok akárhova mindig megkérdezi hova megyek meg miért. Amivel nincs is baj hisz vele lakok de úgy elszámoltat minden időmről és már nagyon unom.

Van Párom 1,5 éve és ha mondom h Hozzá megyek v Vele alszom akkor húzza a száját és ezt marhára unom.

Másnak is ilyenek a szülei?

Idén 23 leszek és ez igen kellemetlen számomra amit csinál.

Ja és hozzáteszem mindig rendes barátaim voltak de az aktuálist sose fogadta el már csak akkor mikor szakítottunk, de a mostani Párommal minden tökéletes és együtt tervezzük az életünket.

Mit tegyek anyámmal?


2011. ápr. 5. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni. Ha nem tudsz elköltözni, valahogy el kell viselned. Örülj neki, hogy csak a száját húzza és nem üvölt, mint a fába szorult...
2011. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kellene ülnöd, és elmondani, hogy ezek téged mennyire zavarnak. Biztos tudnátok valami megoldást találni
2011. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na az én anyukám is ilyen, attól függetlenül nagyon szeretem.Ő is mindíg kérdezget hova megyek minek stb.Azt mondta azért mert anya és hiába vagyok felnőtt(23/L)akkor is a gyereke vagyok és tudni akarja hol vagyok nehogy elraboljanak meg ilyenek.Otthon lakom még azért is van ez így.Tesómmal aki már 16 éve elköltözött otthonról és családja van nyílván már nem így foglalkozik.

Nekem a párom előtt csak egy pasim volt.Azt anyu megsem ismerte.A mostanival már lassan 6 éve együtt vagyunk, de anyu egyszer szereti egyszer meg nem.Olyan fura.Mondjuk félt mert nálunk mindenki elvált(ő is) és nem akarja hogy én is megszívjam esetleg.

Anyuddal nem tudsz mit csinálni.Inkább örülj neki, hogy ilyen.A párom anyja utálja a saját gyerekeit és lesz@rja őket nagy ívben.Majd ha elköltözöl nem lesz ennyire ilyen szerintem.

2011. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!