Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben vagytok jók (vagy...

Miben vagytok jók (vagy erősek) a pároddal, és mi az ami nem a legjobb közöttetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

11:45 vagyok.

Ami most jutott eszembe, az egyik legjobb dolog amiben jók vagyunk, ébredéskor mindig mosolygunk, mert örülünk a másiknak!

2011. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
húúúúúúúú...igazából, ahogy elgondolkodtam, mindenben eltér a véleményünk, de mindig jót alkotunk a végére:) pl. főzés, állatnevelés, vásárlás:)
2011. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk...arra nem panaszkodhatunk. Bár döcögősen indultunk, jelenleg (és éve óta tart) nagyon jó párkapcsolatban élünk. Rengeteget beszélünk, sokat nevetünk együtt, közös programok jól működnek, baráti társaságokban jól érezzük magunkat. Keringőzni még nem tudunk együtt, de megy a többi lakodalmas:)

A munkánk nem köt össze, egyetlen amin nem bírunk kiegyezni a GITÁR...azon mindig vérig sértődünk...

2011. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23:53! A GITÁR gyönyörű hangszer, lelke van!
2011. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13:26 így igaz...csak a párom tanárnál tanult klasszikust én haveroktól könnyűzenét...aztán ütköznek a nézeteink:D

Egyébként semmi komoly...csak együtt ez nehezen megy:P:D

2011. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi a munkában nagyon jók vagyunk együtt, és PHP programozásban is, meg mindenféle számtekes dologban.

A szeretgetésben, összebújásban és simogatásban és a lustulásban is. Egyes esetekben a veszekedésekben is, bár mostanában épp nem jellemző. Munka után mindig futunk haza egymáshoz, együtt élünk, sokat nevetünk.


A házimunkában nem vagyunk jók, mert azt csak én csinálom. A gitározásban és zongorázásban sem, mert őt idegesíti, így elveszi a kedvem. Max akkor gyakorolhatnék ha nincs itthon, de ahhoz meg így már nincs kedvem.

Mostanában legalábbis, de még ez változhat.

2011. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi nem sok mindent csinálunk,mert a szüleimmel lakunk és főzni,mosni anyu szokott.De mindketten tudunk gyerekesek lenni ezért van h. jót nevetünk egymáson, nagyon szeretjük egymást és mosrt nevelünk fel közösen egy kisnyuszit(remélem sikeresen).Néha persze veszekszünk,de ebben nem vagyok túl jó, párom panaszkodik h. velem nem lehet veszekedni,mert sose kiabálok vele:-)

Ja és többnyire kitartunk egymás mellett,mert a kapcsolat elején énköltöztem hozzá,amikor az anya meg féltékeny lett rám és én haza költöztem a párom jött velem(pedig én vidéki vagyok ő meg Pesti)

2011. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ELöző vagyok, ja ami rossz h. én túl akaratos vagyok, ő meg hamar feszült lesz.De próbálunke gymáshoz alkalmazkodni.
2011. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!