Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar távol tartani a...

Miért akar távol tartani a párom a családjától is meg más emberektől is?

Figyelt kérdés

Valamelyik este, arról akartam vele beszélni, hogy jó lenne, ha egyszer "leülnénk" az ő szüleivel beszélgetni és arról kellene beszélgetni hogy milyen közös terveink vannak, nekem meg a barátomnak. Szeretném ha a párom szülei tudnák, hogy mi igenis együtt akarunk majd élni, házasság stb. Mivel még 5 év után sincs gyűrűnk, ezért én úgy érzem, hogy az anyjaék kicsit kivülállóként tekintenek rám. Nem olyan kedvesek, nem is érdeklődőek! Olyan jól esne, ha pl amikor párom hazamegy este vacsorázni akkor mondanák a szülei hogy én is menjek át. Jó lenne kicsit többet beszélgetni velük, jobban megismerni egymást. Szeretnék közös családi programokat, ahova engem is várnak!! Pl:karácsony, húsvét, vagy néha-néha egy egy hétvégén egy ebéd. De semmi ilyesmi mincs!! Karácsonykori s mi volt? A párom hazament és órákon át volt otthon mindegyik nap és még csak át sem hívott. És erről próbáltam vele beszélni, és mondta hogy hagyjam már a h*leységeimmel, minek kéne a szüleivel beszélni?? Az ő dolga, hogy engem elvesz-e vagy sem, velem akar-e élni vagy sem, az ő szüleinek ehhez semmi közük. Aztán tiszta ideges lett, hogy honnan jönnek ilyen h*lye ötleteim, hagyjam már amúgy is fáradt és fogta és elfordult aludni.

Egyébként amikor úgy van, hogy találkozok a szüleivel, akár néha napján náluk akár máshol, akkor én próbálok kedves lenne, meg beszélgetni velük. De úgy érzem ez kevés. Az is kellene ehhez, hogy párom is beavasson a dolgokba! Egyébként barátom nem valami érzelem kifejezős típusú embereke, soha nem lehet vele megbeszélni a problémákat hiába próbálom!!


Arra a kérdésre meg hogy szeret-e, azt válaszolnám hogy igen. Olyan dolgokból is észre veszem, hogy olyanokat mond, hogy :"te már biztos nem is szeretsz" "biztos már más pasit fogsz keresni maganak, mert én már nem vagyok jó neked" stb.. Este is hiába vegyünk össze, ha kérem hogy öleljen meg megölel. Azt hogy szeret szóban szinte sosem mondja, de sms-ben meg annál többször írja.


Egyébként náluk csak a karácsony meg a húsvét nagy ünnep, szülinapot névnapot nem is igazán tartanak.


Ja, és nem csak úgymond a családjától próbál "távol tartani". Hanem a férfiaktól is. Pl mikor a kerítést csinálták, és hívtak 10 embert segíteni akkor nem akarta hogy én csináljak kaját, és hogy én vigyem ki, hanem majd az anyja, majd az anyja!! Aztán csak kiharcoltam magamnak, hogy de igenis én fogok vinni, mert én leszek ugyebár a felesége vagy mije! És elkezdtem beszélgetni az emberekkel hogy az egyik ismerőssel hol a másikkal és félrehívott és szólt, hogy "ne beszéljek már velük, mert akkor nem dolgoznak!!" Mondtam az egyik srácnak is, hogy mit mondott a barátom, és ő is kinevette hogy ilyet mondott.


Szerintetek miért akar "távol tartani" a családjától is meg másoktól is?

Ti hogyan látjátok ezt kívülről???


Légyszi segítsetek!!


2011. ápr. 9. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja meg mert nem lenne neki ingyen szex.
2011. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!