Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elküldeni a férjemet?

Hogy tudnám elküldeni a férjemet?

Figyelt kérdés

Munka mellett egyetemre jár, az ottani csoporttársai (egy pár) meghívtak minket estére buliba. Nekem pár nap múlva vizsgám van, így eléggé betenne egy másnapos vasárnap, ezért nem megyek.

Viszont a férjem kijelentette, hogy nélkülem nem megy, mert csak párok lesznek ott. Igen, de nem "mindenki elmegy egy sarokba egymást szeretni" buli lesz, hanem beszélgetnek, isznak, jól érzik magukat.

De nélkülem nem hajlandó menni.

A vendéglátók tudják, hogy vizsgám lesz, sok szerencsét kívántak és nem is várják el, hogy menjek.


Két okból is szeretném, ha menne: nélkülem is tudja jól érezni magát, illetve éjjel, egyedül a tanulás is jobban megy. (Nagyon utálom-tárgy, ha bármi kicsit is érdekes van a közelemben, akkor inkább azzal foglalkozom)


Nincs valami tippetek, mivel tudnám rávenni, hogy elmenjen kicsit szórakozni?


2011. ápr. 9. 16:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én eddig még csak a fordítottjáról hallottam :)
2011. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt el is felejtettem, hogy többször hívtak már minket, de mindig volt valami és nélkülem soha nem ment el. Jó fejek, neki meg kevés barátja van, úgyhogy kicsit azért is aggódok, nehogy megunják és ne hívják többet.
2011. ápr. 9. 16:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 2 gyerek mellett is ilyen vagyok...ha hívják valahova,és nem akar menni,én is küldöm.Érezze jól Magát!Én mindig azt mondom,hogy ha nekem van/lesz rá lehetőségem,élni fogok vele.És igenis kell Neki is egy kis kikapcsolódás.Ez nálunk működik.
2011. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha mar tobbszor hivtak es nem mentetek, most mar illo elmenni.

Nem feltetlen a masnapossag. Muszaj ahhoz innod, hogy jol erezd magad?

2011. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha semmivel nem tudod meghatni, mi lenne ha te is elmennél vele a buliba, de megbeszélitek, hogy te mivel tanulnod kell nem maradsz sokáig, és ha ő jól érzi magát, marad ameddig jó neki?! Ha jól értelmeztem, ez a társaság eredetileg inkább a te baráti köröd? Lehet nehezebben oldódik fel a férjed, nincs ebben semmi rossz. :)
2011. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért az is érthető, hogy ha mindenki párban lesz, ő nem fogja magát jól érezni egyedül. Nekem is vannak olyan szórakozási lehetőségek, ahova csak a párommal szeretek menni, egyedül egyszerűen nincs kedvem, nem érzem magam jól. Most vagy elmész vele, de nem maradtok reggelig, és nem iszol csak mértékkel, hogy ne legyél másnapos és valamennyire ki is tudd magad pihenni, vagy elfogadod, hogy otthon marad veled.

Viszont ha ez utóbbi mellett dönt, akkor tisztázd vele, hogy nem lesz időd vele foglalkozni, nehéz tárgyat tanulsz és nyugalomra van szükséged hozzá.

Hátha nem lesz kedve egész este csöndben a fotelben gubbasztani és mégis elmegy egyedül. :)

2011. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot, menjetek el, de te had jöhessél el hamarabb egyedül, vagy időben gyertek el együtt. Amúgy más férj tényleg örülne, ha küldenék :) lehet ezt a sajátomnál kipróbálom, küldöm mindig, hátha ráun az örök csavargásra :)
2011. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

16:51

"Munka mellett egyetemre jár, az ottani csoporttársai (egy pár) meghívtak minket estére buliba. "

Nem, ez a tarsasag a ferj ismerosei.

2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, az ő társasága, én talán 2-3 alkalommal találkoztam velük. Szívesen mennék, de három napom van már csak és nagy kiesés lenne pár óra is.

Korábbi eljövetel nem működik, mert azonnal jönne velem.

2011. ápr. 9. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos férjed lehet. Hmmm szerintem sincs más megoldás menned kell vele, mert nélküled nem fog elmenni, valószínűleg nem érezné jól magát egyedül.
2011. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!