Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy 1hónapos...

Mi fér bele egy 1hónapos kapcsolatba? Ezek beleférnek? Igen, nem válaszok jöhetnek. Érdekel nagyon.

Figyelt kérdés

ezek közül mi nem ciki ha egy hónapja járok1 pasival, én 18vagyok, ő19. Nem megtörtént dolgok is vannak benne:)


-Ha megfogná a mellemet csók közben

-ha szeretkeznénk

-ha hazahoznám

-ha hazavinne bemutatni

-ha lemennék egy focimeccsére :)

-ha együtt aludnánk

-ha terveznénk a közös nyarat

-ha a szexről dumálnánk nyiltan egymás előtt

-ha megosztanánk egymással a szexuális csalódásainkat, élményeinket szóban, zavartalanul

-ha harapdálnánk egymás fülét és a másik beindulna

-ha én csókolnám meg olykor


Érdekel hogy szerintetek mi fér bele 1hónap után a dolgokba és mi nem...:) ez ugymond egy közvélemény kutatás:)


2011. ápr. 10. 10:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
figyelj,szerintem ezek nem törvényszerűségek,úgyhogy nem fogom felsorolni.Vagy minden,vagy semmi ezek közül.De ezt csakis ti tudhatjátok.Ez attól függ,hogy 1 hónap alatt hol tart a kapcsolat.Nem mondom,hogy nem kell elsietni,mert felesleges,ez is csak általánosítás-én a barátommal a 3.találkozón jöttem össze és 3év tellt el azóta és az érzelmeink csak erősödnek azóta,illetve ismerek olyat,akik előtte 2évig randizgattak aztán pár hónapig tartott a dolog.De úgyis később fog kialakulni a mindez,egy hónap nagyon kevés.2 ember vagy összeillik,vagy sem.1 hónap alatt szerintem egyikőtök sem tudott még kibontakozni teljesen,ahhoz,hogy természetesen viselkedjetek egymás társaságában,össze kell szokni.Szóval nem mondom,hogy mit igen és mit ne,mert a 2 példából láthatod,hogy ezek a dolgok,hogy mi lesz egy kapcsolatból úgyis csak később,hónapok,évek múlva dőlnek el.Szóval most mindegy,hogy 1 vagy 3 hónapot vársz ezekkel.Te érzed,hogy a legjobb.
2011. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Kisanyám ez 1 napba belefér, nemhogy 1 hónapba :D

Na viccet félretéve szerintem felnőtt emberek között bármelyik megállja a helyét. 1 hónap alatt már biztosnak kellene lenni az érzelmekben.

2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyik délután találkoztam egy fiúval. Én még aznap nem akartam Vele lefeküdni, ezért az Ő ötletére megvártuk az éjfélt. :) Mivel nálunk voltunk, bemutattam Anyukámnak. Azóta is együtt alszunk. Ennek már 4 éve és papírunk is van a kapcsolatunkról, no meg egy kiskölyök is, aki épp az alvással küszködik. :)))
2011. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

mi is ennyi évesek voltunk mikor összejöttünk.

mi nem feküdtünk le még 1 hónap után, de szerintem belefér ha vágytok rá.

nem beszéltünk az előző kapcsolatainkról, pláne nem a szexuális csalódásainkat, a mai napig nem tesszük, csak azokról a szexekról beszélünk ahol mindketten ott voltunk.

A többi nálunk is megvolt ennyi idő után :)


10 éve vagyunk együtt és van egy kisfiunk :)

2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok vallásos vagy konzervatív, de egy hónapon belül nem célom lefeküdni senkivel.. Ameddig nem bízom az illetőben, egyáltalán nem érdekel, milyen az ágyban.

A kérdésre a válasz, mind belefér, ha ti úgy érzitek. Én a szülőknek bemutatást nem kapkodnám el, de ha az egy hónapot masszívan együtt töltitek, az is beleférhet.. No meg persze ha lakhatási problémák miatt nincs más lehetőség:)

Ha viszont mondjuk heti egyszeri találkáról van szó, akkor az nem elég (számomra) a lista negyedéhez sem.

2011. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

-igen

-nem

-nem

-nem

-igen

-igen

-igen

-igen

-nem

-igen

-igen


Ami nem az "nem fér bele" az szerintem 1 hónap után korai!

2011. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!