Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert osztogatnak tanacsokat...

Miert osztogatnak tanacsokat a gyereknevelessel kapcsolatban? Mindenki ugy neveli a gyereket, ahogy szeretne! Tevedek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 19:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz:


A gyereknevelés egy olyan terület, amihez érdekes módon mindenki a lehető legteljesebb módon ért, még annak is akinek nincs gyereke, totális elképzelése van a szoptatás idejéről, a cumiról, a hozzátáplálásról, a felkapkodásról, mindenről. Mindenki azt hiszi neki van a legjobb módszere/elve erre vagy arra ezért kérdés nélkül is megosztja másokkal. Felettébb idegesítő, de sokmindent nem lehet tenni.

Én megértem azt akit idegesít, engem is, és nem értem miért mondják egyesek normálisnak vagy természetesnek hogy mások belepofáznak a gyereknevelésükbe. Tanács az amit kérnek, mert amitnem kérnek, az csak belekontárkodás.


Egyébként meg szerintem a nem kért tanács olyan mint a s*gglyuk: mindenkinek van de senkit sem érdekel a másé :)

2011. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nagy igazsagot irtal!!! Koszonom!
2011. ápr. 11. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!