Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Lányok, nők! Mi a véleményetek az átlag magyar férfiról?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a magyar férfiak többsége csúnya és buta,ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.Szerintem ez egy kissé eltúlzott álláspont,de azért van benne némi igazság is.

Szerintetek?


2011. ápr. 12. 11:13
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, senki nem mondta, hogy minden férfi egy disznó! Csak arról van szó, hogy ki mit tapasztal a férfiak terén ÁTLAGOSAN. Most nyilván akinek nem inge, nem veszi magára. :) Igen, máshol valóban semmibe veszik a nőket, van ilyen ország is, ebből a szempontból valóban hálát adhatunk, hogy mi ide születtünk.
2011. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szeretem az ilyen általánosításokat. Ez a kérdés csak viszályt szít, sokszor ugyanezt a kérdést felrakják, csak úgy, hogy átlag nők, ami persze sok nőt felháborít. Ez pedig lehet, hogy sok pasit fel fog háborítani. Habár általában a pasik nem olyanok, hogy az ilyesmin kiakadjanak, erre csak mi nők vagyunk képesek. És tessék, még egy általánosítás:D Bocsánat érte:D

Tény, hogy lustuló társadalomban élünk, de hogy ha már elmondjuk a pasikról, hogy egyre lustábbak, és egyre kevésbé hasonlítanak a szőke herceg képre, a nők is egyre kevésbbé hasonlítanak a királylányokra. Ez van. Változunk. Én azt mondom, ne várj el másoktól többet, mint amit magadtól elvársz, és bánj úgy az emberekkel, ahogy te elvárod, hogy bánjanak veled.

Értsen egy pasi annyira a szereléshez, mint én a fakanálhoz, legyen annyira szorgos, mint én.

Azért szerintem ez a sok felsorolás nem mindig van meg egyszerre egy pasiban. Lehet, hogy mondjuk lusta, de mondjuk fantasztikus az ágyban.

Egyébként meg minden magyar nyavajog, hogy milyen szar otthon, de tenni nem tesznek érte. Bocs az offért, de ha már itt tartunk: Minden évben, mikor hazalátogatok Mo-ra (mert külföldön élek), nem győzik mondani az otthoni haverok (akiknek semmi kötöttségük nincs otthon), hogy nekem milyen jó, mert van odakinn munkám (megjegyzem itt sincs kolbászból a kerítés és én se ferrárin járok be dolgozni), és akkor mikor megemlítem, hogy na, akkor lehet kifele költözni, akkor ááá nem, mert izé, meg bigyó----Szóval nem csak a férfiak nyavajognak, hogy szar, de nem tesznek semmit. Tényleg bocs, nem akarok megsérteni senkit.

2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
39%
Hogy jön ide, hogy melyik nő melyik országba született? Itt az a kérdés, hogy milyen a magyar férfi.
2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
17%
Szrintem csak a 20-25 éves korosztállyal van a nagyobb gond. valóban lusták, számítógép előtt ülnek és persze azt gondolják igazi Adoniszok. Ráadásul azoknak a férfiaknak van a legnagyobb arcuk, akiknek inkább lapulnia kéne (tisztelet a kivételnek) , pl. a segédmunkások, akik építkezéseken vannak meg csatornaásáson miért gondolják, hogy egy jó csaj majd az ő paraszt füttyentésére megfordul, vigyorog és megadja a számát. Nem nekik kéne nagynak lennie a szájuknak. De szerencsére akad értelmes férfi, aki még a külsejére is ad.
2011. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
36%
Valaki írta, hogy más országokban agyba-főbe verik a nőket...Elmondanám, itt, Magyarországon is rengeteg nőt bántalmaznak! Valahol azt olvastam, 10 kapcsolatból minden 4.-ben megverik a nőt!
2011. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak, hogy "van ilyen" ország, hanem a legtöbb ország ilyen.

Amúgy meg a kinyúlt atlétatrikós, sörvedelős, meccsnézős férfiakat szerintem már a legelején ki lehet szűrni. Jó helyen kell férfit keresni, ennyi a lényege. Mert igenis vannak normálisak, nem is kevesen. Ismerek jópárat és szerencsétlenek meg nem kellenek senkinek, mert a nőknek csak a bunkó, nagyszájú állatok kellenek.

Akkor ilyenkor mi van?


Amúgy én nő vagyok, mielőtt valaki pasinak gondolna. :)

2011. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
70%

Én se általánosítanék,de tény h. sok olyan pasit ismerek(korosztálytól függetlenül),akik szeretik ha az asszony csinál mindnet, gyereknevelés, háztartásvezetés és még otthon is teljesítsen felállás.Bár most már kezdenek a pasik háziasodni,talán azért mert a nők is sokat dolgoznak és nem aház körül forognak, a nők kezdenek lustulni a férfiak pedig elkezdenek főzni és taklarítani.

Viszont az átlagban sok a tv,számítógép és sőr kedvelő férfi.NA meg hamar megsértődnek és csak nekik lehet igazuk, egyszerűen a férfiasságuk nem fogadja el ha egy nőnek van igaza.Átlagba nem sorolnám,viszomnt sok fiatal fiú van akik nem tisztelik a másikat,túlságosan a szex körül forog minden.Régen a katonaság miatt ugye fegyelmet tanultak,de most inkább bulizgatnak,és felelőtlenül élnek.Azt nemtől függetlenül állítom, h. viszont több a megcsalás és rövidebb ideig tart egy házasság,régebben ez azért nem volt normális,de most sajnos ez van.

2011. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
68%

Úristen!!! Ez komoly kérdés? Ugye nem?

Átlag... Hogy lehet átlagolni, általánosítani ilyen témában???

Nincs ilyen, hogy átlag. Én sem átlagolom a magyar nőket, nem húzok rájuk sablont. Mert nincs ilyen! Egyesével kell venni mindenkit. Kiismerni, megismerni, és úgy itélkezni!

Mindenki más.

35f

2011. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
17%
11:42-nek osztom a véleményét.
2011. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Én az átlaggal még nem találkoztam!
2011. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!