Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Lányok, nők! Mi a véleményetek az átlag magyar férfiról?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a magyar férfiak többsége csúnya és buta,ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.Szerintem ez egy kissé eltúlzott álláspont,de azért van benne némi igazság is.

Szerintetek?


2011. ápr. 12. 11:13
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
61%

12:37

Ha mindketten dolgoznak, otthon miért mindent egyedül a nő csináljon? Miért ő végezzen egyedül dupla, sokszor tripla munkát?

2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
36%
Miért kapnak a férfiak több fizetést a munkahelyeken mint a nők mert egy faroknyival többek?
2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
57%

Na ugye, pont erről beszéltem! Inkább a bunkót választják, aztán meg siránkoznak, hogy "megvert, megcsalt, elhagyott".


Mikor engem megcsaltak, elhagytak (ami előfordult már), sosem siránkoztam másoknak!! Szépen lepontoztak, de lesz*rom!! Egy férfi legyen férfi, ne egy puhány p*cs!!!

És ahogy más is írta már előttem, a nagyszájú bunkó alatt nem azt értem, hogy félholtra ver, és nem tisztel,hanem igenis tud dönteni, határozott, álljon ki az igazáért, ha olyan helyzet van, akár verekedjen is, ne fusson el!!

2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
75%
Öcsém, behalok! Nem minősítek senkit mert ismerek a millió férfiból huszat, erre lepontoznak. (12:15) Még csak azt sem lehet mondani, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Hát, gratulálok! =D
2011. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
61%
Ja és nem csak a "nagyszájú bunkók" csalnak meg, meg hagynak el! A kis sunyi ártatlan kinézetű pasik sokszor még rosszabb dolgokra képesek!!! A látszat ne tévesszen meg senkit!!
2011. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

13:05

Ez tény.

Amúgy amiket leírtál az előző válaszodban jellemzőként, azok jók, de ha azt olvassa az ember, hogy nagyszájú bunkó, biztos, hogy nem ez jut eszébe. Inkább talpraesett, erős férfira gondoltál, nem?

2011. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
32%

13:01

Hagyjad már, itt mindenki le van pontozva. Szerintem van, aki nem is olvas, csak pontoz. :DDD

2011. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
32%

13:08

Igen, úgy gondoltam, csak valaki írta, hogy nagyszájú bunkó, és aztán már én is így írtam.

2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Sokszor a pasiknak a többi pasival kapcsolatban nincs olyan kategória, hogy talpraesett, szókimondó, férfias, hanem előfordul, hogy egy kalap alá veszik a nagyszájú bunkóval.
2011. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
40%

"Miért kapnak a férfiak több fizetést a munkahelyeken mint a nők mert egy faroknyival többek?"


Ha a nők kevesebbért elvállalják a melót akkor miért nem csak nőket vesznek fel?

Főleg válságban amikor mindenen spórolni kell.


De tudom, ez sem dönti meg ezt a városi legendát, pontozz le nyugodtan.

2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!