Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Lányok, nők! Mi a véleményetek az átlag magyar férfiról?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a magyar férfiak többsége csúnya és buta,ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.Szerintem ez egy kissé eltúlzott álláspont,de azért van benne némi igazság is.

Szerintetek?


2011. ápr. 12. 11:13
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
60%

Én elég feminista gondolkozású vagyok, de most kénytelen vagyok ellentmondani a kérdezőnek. A nő a hülye aki elviseli ezeket:

-megalázzák

-megcsalják

-megverjék

Ha a férje kiszolgálást, tiszta ruhát, meleg ételt vár, ők megteszik mind. Ha elviselitek, persze, hogy visszaélnek vele. Megcsalnak egyszer, ti nem váltok/szakítotok persze, hogy megfogják tenni még egyszer. Ez ugyanígy van a többi dologgal is.

Nő létemre, én sem értem miért jó elviselni/tűrni, aztán másoknak panaszkodni. Sőt, a többi nőt is az ilyenek miatt könyvelik el.

2011. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

12:12

Itt vannak sokszor a pasik tévedésben. Akiket ők bunkónak, nagyszájúnak titulálnak, az sokszor otthon maximum határozott, de (főleg ha nem a tizenéves korosztályról beszélünk) esze ágában sincs megcsalni, elhagyni a barátnőjét/feleségét, megverni meg pláne nem.

A legtöbb nő ezt nem is tűrné el. Nem mondom, hogy egy sem, mert tényleg vannak olyan nők, akik évekig mártírkodnak egy olyan kapcsolatban, ahol a párjuk bántalmazza őket, de a többség inkább olyat választ az életben határozott, odamondogatós, de amúgy érzelmes típust.

2011. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Egy szóval a nőnek nem kötelessége semmit sem eltűrni, csak azért mert ő egy feleség és azért mert a férfi a gyerekeinek az apja.
2011. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
51%

"nemazér' de a férfiaknak miért kellene szépnek lenniük? Aki fiú szépítkezik, na ott már nagyon nagy a baj! (homo, transzi)"


Nem szépnek, inkább ápoltnak és jóképűnek.

Egyébként mit értesz szépítkezés alatt (férfiaknál)? Ez nagyon érdekel.


Egyébként ez is jellemző sok férfira, hogy ahogy meghallják valahol a "meleg" szót, rögtön "nem vagyok az!" meg "fúj!". Ezzel lehet lemérni a legjobban azt, hogy valaki mennyire férfi. Mert ha azonnal elkezd kézzel-lábbal tiltakozni, meg gyűlöletbeszédet mondani, akkor rendszerint a saját férfiasságával van a probléma, ami nála külső visszajelzésből van felépítve. De ha ezt egy férfi csak vállrándítással elintézi, akkor tudod, hogy ő legbelül tisztában van a férfiasságával, és nem veszélyezteti semmi.

2011. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Szépítkezés férfiaknál=legyen megborotválkozva, ne lógjon a fika az orrából, ne legyen zsíros korpás a haja és szőrös a föle meg az orrlyuka.
2011. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
27%

"Ha a férje kiszolgálást, tiszta ruhát, meleg ételt vár, ők megteszik mind. Ha elviselitek, persze, hogy visszaélnek vele"


Na de hölgyeim, akkor mégis mit csináljon a nő, ha ezek szerint az égvilágon semmit? Komolyan a férfiaktól várjuk el, hogy főzzön, mosson, takarítson, plusz még legyen egy jól fizető állása is? A nő meg majd otthon mereszti a seggét, vagy ő is melózik és közben a főnökével kefél, mert "a férjem annyira férfiatlan"...

2011. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
23%
Összességében?Szerintem hülyék(tisztelet annak az 1% kivételnek!
2011. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem amúgy a nőknek magasak az elvárásaik, nem a pasiknak.

A férfiak elvárják, hogy az asszony szép legyen és csinos. Na és? a nők meg elvárják a férfiaktól, hogy ápoltak legyenek és jóképűek.

A férfiak elvárják, hogy az asszony tudjon főzni és házias legyen. A nő meg elvárja, hogy a férje jól keressen és ne kocsmázzon.

2011. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
16%

12:40 folyt:

Szerintem ez így lenne helyes. Mindenki tudja, hogy hol a helye és kész.

2011. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

*Barátnőm szerint a magyar férfiak többsége csúnya és buta,ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.


Szerintem ez nem a magyar "férfiak" sajátossága, bőven találni ilyen nőt is. Akinek nem teszik, ne válasszon ilyen párt.

Az én férjem átlagon felüli. :)

2011. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!