Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes kezelni a...

Hogyan érdemes kezelni a dolgot ha külön konyhán vagyunk (anya, én és tesóm meg a gyereke-hazaköltöztek) de ha pl én veszek vmi édességet van ugy h nem is eszek belőle, mert a gyerek (4 éves) megeszi?

Figyelt kérdés

Hétvégén vettem egy 2 literes dobozos jégkrémet. Ebéd után nem ettem belőle én,mert totál el voltam telve. Más mindenki evett belőle. Vacsorára nem ettem belőle mert nem voltam itthon. Most akartam belőle enni,de kiderült h nincs. Én halottam is h hisztizik a gyerek h akar enni,meg halottam h földhöz vagdossa magát,de nem tudtam h a jégkrém miatt. A tesóm oda adta neki a maradékot,h abba hagyja a hisztit.

Az egy dolog h ha veszek vmit,akkor másokat is megkínálok,de h úgy elfogyjon h nem is eszek belőle! Pofátlanság.Persze értem én,meg tudom h hisztis tesóm gyereke de egy 4 évessel nem lehet felfogatni már vhogy a dolgokat h nem minden édesség az övé h ő egye meg egyedül?


2011. ápr. 12. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szóltam tesómnak h én is akartam enn ia jégkrémből amit vettem,erre még anya is nekem esett h mekkora irigy vagyok,sajnálom a gyerektől :S pff...

Pedig nem irigy vagyok,csak én is akartam enni belőle

2011. ápr. 12. 16:10
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Külön költözni nem tudsz?

Mert itt tényleg csak az az egy megoldás van :(

2011. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
Én a külön konyhát nem értem..Bocsi,de ez nekem annyira felfoghatatlan...Mi külön lakásban élünk a férjemmel,szemben anyuékkal,van külön hűtőnk és mindenünk,mégis közös a kaja,és minden ilyesmi...Én is szoktam néha puffogni,hha a tesóm megeszik valamit,amit mondjuk nagyon kívántam(terhes vagyok:D) De ezen hamar túlteszem magam és veszek másikat...Azon meg tuti nem akadnék ki felnőtt fejjel,hogy a 4 éves gyerek valamit kívánt,lehet,hogy tesód nem is tudta,hogy nem ettél belőle,nem hiszem,hogy kötelessége számon tartani..
2011. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
egyelőre még nem tudok,de tervezem :)
2011. ápr. 12. 16:21
 15/19 A kérdező kommentje:
mondjunk nálunk is ugyanugy esznek tesómék abból amit anya főz,de mi mondjuk nem eszünk az abból amit ő főz.
2011. ápr. 12. 16:22
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a testvérednek, hogy ha fagyit akar adni a gyerekének, akkor vegyen neki.
2011. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél haza semmit ha kell valami menet közben fogyaszd el. Lehet lepontozni.
2011. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom egy elkényeztetett kisördögről van szó. Nembaj, vigasztaljon az hogy ő ha így folytatja egy hájas disznó lesz. Amúgy a gyereket így nevelték tesóddal van a gond. Meg kell tanulnia nemet mondani a gyerekének, de persze te ebbe nem szólhatsz bele, abba viszont igen, hogy megmondod legközelebb csak akkor ehet a gyerek valamiből, amit te veszel, ha megkérdezik. Te is tanulj meg nemet mondani, hidd el jobbat teszel ha nem adsz semmi édességet annak a gyereknek. Aki már 4 évesen telezabálja magát fagyival kiváncsi leszek milyenek lesznek a fogai, meg az alakja 10 év múlva.
2011. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok tesódéknak...az a gyerek már most tökéletesen manipulálja őket,nem értem,miért kell egyszerre valamivel betömni a száját,amint kinyitja.tudom,sokkal egyszerübb így,merthát mégis csak dolgozik az ember és fáradt,értem én,de na...Én hagytam a gyereket hisztizni,és lám,egy idő után szépen le is szokott róla.Neked kitartás,ilyenkor mindenki a gyerek pártját fogja...tesóddal meg fizettesd meg,amit a gyerek megevett,vagy vetesd meg magadnak azt az adagot.
2011. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!