Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha párotok...

Hogyan reagálnátok, ha párotok azt kérné látogassátok meg volt a párja szüleit, vagy eljöhessenek hozzátok, de csak is a szülők?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolat maradt az ex szüleivel, csak távol élnek.

Hogyan reagálnátok? Feltételezés egyenlőre :)


2011. ápr. 12. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem zavarna. Az sem, ha az exe jönne. Nem kell elválásnak állatokhoz illőnek lennie. Meg lehet oldani kulturáltan is. Ha a jó kapcsolat fennmaradt én szívesen látnám őket.
2011. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
miért ne, ha jóban vannak. Mi az exekkel is összejárunk (enyémmel is, övével is) a barátság megmaradt, csak a szerelem múlt el.
2011. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha benned nem vàltana ki semmilyen feszültséget, és nem érzed magad ebben a helyzetben kényelmetlenül, akkor fogadd el, de csak is akkor, ha mindenben OK. szàmodra!
2011. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ex nem kerül szóba.A szülőkkel meg nem ismerik egymást, csak hallomásból.
2011. ápr. 12. 19:57
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazából én lennék a hunyó :).Nekem vannak ilyen problémáim.Tudom, hogy ezt vele beszéljem meg, de egyenlőre kíváncsi voltam mások véleményére.

Valamint volt már szó ilyesmiről, de nem nagyon kaptam választ.

2011. ápr. 12. 19:58
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

na hát én az fix, hogy nem engedném meg. Vagyis meg nem tilthatnám, de nem tetszene, nagyon nem. Még az, hogy néha telefonon beszélnek, vagy szülinapra egy sms oké, de összejárni, na persze


24l

2011. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Tehàt te szeretnél talàlkozni az ex-ed szüleivel? Ezt valóban csak a pàrod mondja meg, hogy mit szeretne. Dehàt egyébként milyen elõnyöd szàrmazna belõle. Az is lehet, hogy a mostani pàrod szüleinek nem tetszene. a legjobb, ha egyedül talàlkozol velük, minek a pàrod jelenléte.
2011. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod, azért nem kaptál választ, mert számára kellemetlen lenne a kapcsolat felvétel. Nálunk mindkettőnknek a második házassága, amiben élünk. Megpróbáltuk, de hosszabb távon nem igazán működik az ilyen dolog.
2011. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát a mostani párom szüleit szerintem nem érdekelné.

Nagyon jó kapcsolat maradt közöttünk, szinte lányukként szerettek, és nekem is a második szüleim voltak, nagyon hiányoznak, és én is nekik.Mindig mondják, hogy de jó lenne találkozni.Már másfél éve nem láttuk egymást.

Hogy miért nem csak én megyek? Több, mint 200 kilométerre laknak tőlünk, szóval valakinek utazni kellene, nekem lenne könnyebb, de én rosszul érezném magam, ha párom nem jönne,mert olyan szégyellni való dolognak látszódna.A másik oldal meg valószínűleg nem is szívesen engedne el egyedül, fogalma sincsen hova mennék, meg az ország másik végébe, de én sem szívesen hagynám itt őt, mert nem csinálok semmi szégyellnivalót, és törvénytelent, amiről ő ne tudhatna.

2011. ápr. 12. 20:24
 10/17 A kérdező kommentje:

Szóval ez a "fogalma sincsen hova mennék", ezt úgy értem, hogy én ismerem az utat, meg százszor megtettem anno, de ő nem.És a szülőket sem ismeri, számára idegenek.


A kapcsolatunk elején megegyeztünk abban, hogy nem szabunk gátat a másiknak, ha valaki szeretne valamit megteheti persze ésszerű határokon belül.Nem tiltunk meg egymásnak semmit, csak elmondjuk a véleményünket.

2011. ápr. 12. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!