Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év után hazudik érdemes-e...

20 év után hazudik érdemes-e folytatni a házasságot?

Figyelt kérdés
Hozzá tenném még,hogy sajnos a kapcsolat kezdeti nehézségei miatt soha nem bíztam benne 100%-osan. Most merő véletlen derült ki,hogy nem azt monja ahol van. Erre azzal védekezett,hogyha az igazat mondja sem hiszem el. Van-e értelme folytatni?Írjatok minél tőbben.
2011. ápr. 13. 07:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így van, tudom bennem van emiatt a hiba, de azt szeretném, hogy ő is társnak tekintsen engem.Amit nem érzek bár ő folyamatosan azt mondja szeret.Lehet hogy sokára ismertem fől hogy bennem van a nagyobb hiba?
2011. ápr. 13. 08:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Az mindig szép és dicsérendő, amikor valaki eljut odáig, hogy elkezdi felülvizsgálni saját cselekedetei helyességét, elkezdi vizsgálni saját tökéletességét.


De szerintem itt egészen más a probléma, bár erről nem írtál:

Lehet, hogy te túlságosan ráérsz????

Ha nincs munkahelyed, "csak" az otthoni, háztartásbeli teendők várnak, ez bizony az ember érzelmeire, gondolkodására igencsak rányomja a bélyegét. Napközben csak egyedül, emberek, kollégák, munkahelyi ügyek, intéznivalók nélkül. Én nem biztos, hogy kibírnám fél évnél tovább, és ha a helyedben lennék, én is el kezdenék különböző teóriákat gyártani.


Ha neked is van munkahelyed, akkor viszont azt nem értem, te hogyan engedheted meg magadnak, hogy akármikor megjelensz a férjednél, hogy gyere csavarogni.


Ha nincs munkahelyed, keress magadnak egy olyan RENDSZERES elfoglaltságot igénylő munkát, amely leköt, elfoglalja a gondolataidat, és főleg kevesebb időt ad arra, hogy egy esetleges nemlétező problémán rágódj.


Persze, ha konkrét bizonyítékaid vannak arra, hogy férjed 20 év után "félrejár", akkor viszont le kell vele ülni és komolyan átbeszélni a dolgaitokat.

2011. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező tegnap 08:21, szép amit írsz..

ha nem is "nagyobb "hiba, hiba biztos van - és elsősorban a magunk hibáival kell foglakozni.

Azután érezhetem, hogy ha hibáimat javítani próbálom- miként hat a környezetemre? Érdekes tapasztalatokra tehetünk így szert, a környezet is javulni kezd :)))

Meg azt is, hogy nem "csak úgy" történnek velem a dolgok - hanem én is teremtőlegesen részese vagyok az eseményeknek.

Még azt, hogy sok válás, kapkodás van a párkapcsolatok terén, de igaziból teljesen nem válhat el két ember, aki testileg-lelkileg együtt volt már..

(Feldmár A pszichiáter beszélt erről, tkp. minden ilyen mély kapcsolat életre szól, annyira alakító hatása van.)

Ha azt mondja Neked, 20 év után, hogy szeret,szeret!

Sokak szívében sajduld most meg, akiknek ezt nem mondják, vagy esetleg soha sem mondták, milyen boldog lehetsz, és hogy miért is törődsz mással! ez a lényeg!

Próbáld frissíteni kapcsolatotokat, apró meglepetésekkel, hogy élő eleven érzés legyen jelen

üdv:-anna

2011. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha piti dolgokban hazudik ez sokat elmond a jelleméről. vannak emberek akik semmiben nem tudnak igazat mondani, beteges hazudozók. a feleséged ilyen. ha akarsz válj el és keress 1 normális nőt, mert ez a nő beteg. mindig is hazudni fog neked. föleg ha húsz év alatt többször rájöttél hogy hazudik. Másnak is hazudik, vagy csak neked. testvérei anyja mit gondolnak erről? ő nekik is hazudozik? Gyerekednek hazudozik? ha igen akkor ilyen ember és változni nem fog.
2014. okt. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha soha nem biztál benne, akkor minek vagy vele? Nem kell megalázkodni ,mert boldogtalan maradsz .
2014. okt. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
rosszul fogalmaztál, nem húsz év után hazudott, ha nem húsz éve hazudik, csak most bukott le .
2014. okt. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
aq munkahelye is olyan hogy oda megy ahova akar, nos az ilyen embernek ilyen munka kell, mert nem tudod soha hogy merre jár. szerintem a férjed kamuzik és nem megbizható, indig a kis dolgokon lehet elbukni.
2014. okt. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!