Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap és holnapután lesznek...

Holnap és holnapután lesznek a vizsgáim. Semmit nem tudok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szval hnap és hnapután lesz 2 2 vizsgám. Későn álltam neki tanulni és most nem is nagyon megy. Mit tegyek? Vmi praktika? Nem kell, h extra jó vizsgáim legyenek, csak sikerüljenek kb 3-sal. Segítsetek, szorítsatok!!
2011. ápr. 17. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 16:45


Te ezt ki is próbáltad? Működik?

2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed? A mozgást egyszer, mert nagyon lusta vagyok, de vizsgára is mindig úgy megyek, hogy van nálam csoki és ha megeszem mindig eszembe jut valami, amit előtte elmulasztottam leírni. Persze szóbelin nem állok neki zabálni, de előtte mindenképp érdemes. A sport pedig működött, asszem tán úszni mentem reggel és utána nekiálltam tanulni, sokkal hamarabb végeztem mint gondoltam.
2011. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen vizsga ez? Érettségi?
2011. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem úgy ment a legjobban, ha elkezdtem többször egymás után leírni amit megakartam tanulni. Először nagy vonalakban csak aztán részletekbe menően.

Ismétlés a tudás anyja :)

Ha belegondolsz a dalszövegeket is úgy tanulod meg, hogy sokszor meghallgatod.


Én angol nyelvvizsgán mentem át úgy, hogy 2 napot tanultam rá. Egész nap csak angol hírcsatornákat néztem és leírogattam többször a tételeket.

2011. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megoldom vhogy, mindenképp, nem is a hnapi inkább a kedditől félek. De meg fogom csinálni, méghozzá jól :))
2011. ápr. 17. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!