Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb haverom akar öngyilk...

A legjobb haverom akar öngyilkos lenni. Mit tegyek hogy megakadályozzam?

Figyelt kérdés

Tartom benne a lelket, de nem tudom hogy én meddig fogom még bírni. Elveszíteni nem akarom, annak tuti nem lenne jó vége.

Mind amiatt van, hogy egy lány elhagyta. Hogyan kéne rávenni, hogy nincs értelme meghalnia, attól nem lesz jobb.

Idegileg már én is kivagyok bukva egy kicsit.


2011. ápr. 18. 16:32
1 2 3
 11/26 szamóca. ***** válasza:
100%

sejtem még sulisok vagytok. itt a tavaszi szünet, hívd meg magadhoz a hétre, vagy menj te hozzá, esetleg felváltva.

kell neki egy jó kis kikúrálás a báantból, és jobban lesz hidd el.

mennyi ideje van ilyen rosszul?

2011. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
ő még sulis, én már nem, és kb hát lassan 1 éve, és egyre sz*rabbul érzi magát azt mondja.
2011. ápr. 18. 17:02
 13/26 szamóca. ***** válasza:
100%

arra már tényleg pszichiáter.

ezzel te nem tudsz mit csinálni, legyél mellette és ennyi. próbáld eltessékelni orvoshoz, próbálj új nőt találni neki (csak ha ő is akarja) de az már kevésbé hiszem hoyg csak a nőről szólna.

2011. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kisebb baja is nagyobb, mint hogy lányokkal foglalkozzon
2011. ápr. 18. 17:08
 15/26 anonim ***** válasza:
Iskolaban kaphatna ssegitseget. probalj ott intezkedni.
2011. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

16:50-es válaszoló vagyok.

Ez így nem túl jó helyzet.Tényleg amint tudtok,találkozzatok,beszélgess vele nagyon sokat!De ne a kapcsolatokról,meg a csajozásról,ilyenekről most semmiképp sem!


20/N

2011. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hétvégén át akarok menni hozzá mindenféleképpen.
2011. ápr. 18. 17:55
 18/26 anonim ***** válasza:

17:18-as vagyok.

Majd írj mindenképpen,hogy sikerült-e találkoznotok,és jobb belátásra tudtad-e bírni!

2011. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen tini kori szerelmi bánat nem szokott egy évig tartani. Gondolom, ahányszor vigasztalod, újra eszébe jut minden. Aki már egy éve akar öngyilok lenni, az nem is akar valójában.
2011. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazatok van. És nem én juttatom eszébe, hanem a családja. Mert napi szinten ezzel zrikálják. Plussz az osztálytársai, szomszédai is bele kötnek, bármit csinál.
2011. ápr. 19. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!