Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb haverom akar öngyilk...

A legjobb haverom akar öngyilkos lenni. Mit tegyek hogy megakadályozzam?

Figyelt kérdés

Tartom benne a lelket, de nem tudom hogy én meddig fogom még bírni. Elveszíteni nem akarom, annak tuti nem lenne jó vége.

Mind amiatt van, hogy egy lány elhagyta. Hogyan kéne rávenni, hogy nincs értelme meghalnia, attól nem lesz jobb.

Idegileg már én is kivagyok bukva egy kicsit.


2011. ápr. 18. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

ne halgass azokra akik aztmondják csak a figyelmet akarja felhívni.... ez nemigaz......

egy távolabbi ismerősöm így lett öngyilkos.....

párszor említette de azt hitték h. viccel mert nem tünt úgy hogy baja lenne..még csak tini volt....

és most már 2 éve hogy felakasztotta magát:(

2011. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

Szia, Kedves Kérdező!


A legutóbbi válaszod alapján nekem úgy tűnik, azért van egyre rosszabbul immár egy éve, mert a környezete (család, osztálytársak, szomszédok stb.) folyamatosan piszkálják. Így nem csoda ha annyira reménytelennek érzi az életét. Szerintem az lenne a legjobb, ha mielőbb kiszakítanád valahogy a mostani környezetéből, különben tényleg rámehet az élete. Váltson iskolát, költözzön el otthonról (ha más nincs, mehetne hozzád is amíg nem talál saját albérletet mondjuk), mert ha továbbra is azok között marad akik utálják és piszkálják, te hiába teszel meg mindent azért hogy megmentsd, nem fog sikerülni mert a negatív környezeti hatás erősebben érvényesül.


Ha kiszakítod vagy segítesz neki kiszakadni meglévő környezetéből és segítesz neki olyan közösséget keresni ahol elfogadják plusz még te is mellette vagy, akkor szerintem még meg lehet menteni.

2015. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
11%
Ne zaklasd az embereket a hülyesègekkel.
2017. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, ha már itt aggódott mindenki, hogy mi lett a vége.
2020. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Hogy és mi történt?

2020. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!