Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lelte anyámat? (Kérdésed...

Mi lelte anyámat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nemrég volt szülinapom. A férjem a "hátam mögött" egyeztetett a szüleimmel, mint mondta, volt egy ötlete, amibe gondolta, ők is beszállnának, de addigra nekik már megvolt az ajándékom (illetve ajándékunk, mert pár nap van a szülinapunk között és közösen kaptuk). Hogy ez mi volt, nem mondta el.

Anyám javaslata valamilyen konyhai eszköz volt, de ezt a férjem elvetette, mondván az nem "ajándék", hanem használati tárgy, azt vesz hétköznap, ha szükség lenne rá.


Végül a B terv győzött, kaptam egy távirányítós autót. Ennek az a története, hogy egyszer említettem a férjemnek, hogy fiús gyerek voltam és mindenem megvolt amire vágytam, kivéve egy távirányítós autót, azt valamiért soha nem kaptam meg. (Nem, nem okozott lelki törést, inkább vicces történetként meséltem neki.)

Erre emlékezett és meg is kaptam. Az ő anyukája mosolygott, hogy ő is azért kapott villanyvasútat 18 évesen, mert a gyerekkorából valahogy kimaradt.


Most finoman szurkálódik anyám, sőt, a férjemet is megpróbálta lebeszélni róla, mondván micsoda dolog, hogy egy felnőtt nő kisfiúknak való játékkal játszik.

Ma beszéltem vele, újságoltam, hogy kivittük a parkba kipróbálni, nagyon jó gép, még a kutyák is megtámadták :)

Erre ismét jött, hogy micsoda hülye ötlet volt.


Azért sem értem, mert a férjemet kifejezetten szeretik, mondhatni "gyerekükké fogadták". Nem értem, hogy most miért piszkálja ezzel őt is, engem is...


2011. ápr. 18. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neki nem jön be ez a fajta humor, rá kell hagyni. Szerintem is jópofa ajándék, az a lényeg, hogy nálad célbatalált.
2011. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem csak a humoros része miatt, a mai napig érdekelnek a "fiús" dolgok. Korábban már kaptam távirányítós helikoptert is, annak is nagyon örültem és lelkesen reptettem.

De érdekel a lövészet, íjászat is - többnyire ezek se nőies dolgok.

2011. ápr. 18. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy anyukádnak más fajta a humorérzéke.. az a lényeg, hogy neked tetszik és örültél neki :D
2011. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a szülők márcsak ilyenek :) ami szerintük nem hasznos, azt gondolják, hogy a gyereküknek is felesleges. ezzel nem kell foglalkozni, ha szükséged volt rá, és már régóta szerettél vna, akár felnőtt korban is megveheted, megkaphatod. majd el lesz felejtve, lenyugszik ez a dolog nemsokára ;)
2011. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
:)) Édes volt a férjedtől! Nálunk én vettem a férjemnek a 38. (!!?!!) szülinapjára egy távirányítós nagy autót, ugyanis neki meg az volt a gyerekkori álma, és sosem kapta meg :( Na most tőlem megkapta. Tudod hogy játszott vele? Mint egy ovodás, úgy örült neki :) (Pedig mostmár 100 ilyet vehetett volna magának, de nem vett, és így meglepinek pont telitalálat volt, akárcsak nálatok). Anyukádnak meg mondd meg, hogy ez az egyik legtalálóbb és legkedvesebb ajándék, mivel a férjed emlékezett erre a régebbi elmondásodra! Mi más lenne ez, ha nem a férjed figyelmességének és szeretetének a jele? :)
2011. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amikor a férjemnek vettem egy távirányítós repülőmodellt (ő is 38. szülinapra kapta :)), a boltban csorgó nyállal néztem a terepre való autókat, de leküzdöttem a vágyat. Neki nem említettem, hogy láttam ilyet, mert az ő ajándéka volt akkor a fontos.

Gyakorlatilag ugyanolyat kaptam, amilyen egy éve már kinéztem a boltban is, erre nagyon ráhibázott, pedig nem kerülhetett vissza hozzá az infó, főleg nem annyira részletesen, ohgy még a típust is eltalálja.

No mindegy, én tényleg örülök neki, a parkban a gazdik is jól szórakoztak a bevadult kutyáikon, én meg kiautózhatom magam :)

(Mondjuk a saját szobacirkáló méretű kutyámat véletlenül elütöttem vele, azóta morog rá, ha meglátja, de talán egyszer kibékülnek...én meg megtanulom rendesen irányítani...)

2011. ápr. 18. 23:32
 7/12 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h milyen árban vannak ezek a távirányítós autók?
2011. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mivel ajándék volt. Amikor a boltban nézegettem, az árát nem láttam (doboz alján volt, de nem emelgettem).

Amit én kaptam és tényleg jól irányítható, terepen úgy megy, mint a szélvész, az egy levehető kasznijú, kb 50x30 cm-es példány. HIMOTO a márkája.

2011. ápr. 18. 23:47
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja, Truggy típusú, így keress rá.

Én már azért sem szeretnék rákeresni, mert "ajándék lónak..." :)

2011. ápr. 18. 23:50
 10/12 anonim ***** válasza:

:))) Tetszett a kutyás sztory!!

20.47.es vagyok, amit én vettem a férjemnek, rádiótávirányítású volt, egy játékdiszkontban vettem, nagyméretű, és 10 ezer Ft volt. (két éve).

2011. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!