Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmetlen az élet, öngyilkos...

Értelmetlen az élet, öngyilkos akarok lenni? 15f (részletek lent, NEM írtam regényt, ne aggodjatok)

Figyelt kérdés

Nem túl férfias dolog bevallom... De szeretethianyom van...

Előbb leírtam az elettortenetemet de inkább kitöröltem...

Lényeg hogy most mar az egyetlen emer akit szerettem és ő is engem (lányról van szó :) de nem parkapcsoalt, akkora szerencsém nem volt :) ) az is mar leszart az utóbbi időben...

Megkérdeztem hogy mi a baja, erre megmondta hogy az hogy túl sokat hivogatom (hetente egyszer?) Oo tehát már ő is elhagy....


Lehet velem van a gond, de nincs senkim... Ha felkötném magam akkor is csak illedelembol jönne el egy-két rokon vagy ismerős a temetesemre.... Már ha rendeznének egyáltalán...


Szóval ki tudna itt segíteni? Pszichológus (de úgy kéne hogy senki ne tudja hogy hozzá járok, megoldható?) Lelkész ? (hisz ez a dolga) vagy torodjek bele és reménykednek a lehetetlenben? Vagy a legegszerubb: öngyilkosság?


2011. ápr. 19. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ha segítséget kérsz, akkor pszichológushoz menjél.

Megbeszélitek, kibeszélitek a dolgokat, és tisztábban fogod látni önmagadat.

Nem szégyen segítséget kérni. Sokan azt gondolják, hogy pszichológushoz a hülyék járnak, de ez nem igaz, mert a hülyéken nem tud segíteni a pszichológus, csak az értelmes embereken, akikkel együtt megbeszéli, hogy mi lenne a jó és megfelelő lépés az életedben.

2011. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Minden településnek van nevelési tanácsadója, ott ingyenes a pszichológus. A pszichológusoknak titoktartási kötelezettsége van, szóval még anyádék se tudják meg, ha nem akarod!

Menj el, jobb lesz utána!

2011. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kapd össze magad és tedd el a hisztidet későbbre, ennél nagyobb gondok is vannak és lesznek is az életben még.Légy hasznos tagja a társadalomnak, a családodnak és foglalkozz velük, hogy ők is foglalkozzanak veled.
2011. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nincsenek szüleid, nagyszüleid, barátaid, akik szeretnének? Árvaházban nőttél fel, vagy a szüleid szadista állatok, akik utálnak és kínoznak? Mert akkor sajnállak. De ha csak arról van szó, hogy éppen 15 évesen nincs barátnőd, akkor kár így összeesni! Keress magadnak valami elfoglaltságot, hobbit! Mindenkinek vannak sz...r, depressziós időszakai hosszabb, rövidebb ideig. Ha végképp maga alá gyűr ez a hangulat, akkor meg mindenképpen fordulj orvoshoz.

Aki meg akar halni, az nem kér tanácsot, nem hívja fel magára a figyelmet (sajnos tapasztalatból mondom), nehogy valaki megakadályozza benne. Úgyhogy szerintem te nem akarsz igazán meghalni.

2011. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ne mástól várd, hogy szeressenek!

(küldtem neked egy privát üzenetet)

2011. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
az én barátom 20 évesen ölte meg magát azóta is sírok utána..kérlek ne tedd.
2011. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, merre laksz?
2011. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: Budapesten, mert?


Nagyon sajnálom a baratodat meg téged is... ://///


Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon jól esett!!! Tudnék mindenkinek egy hálaregényt írni, mert megerdemlitek, de most elég lesz hogy NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!

2011. ápr. 19. 18:29
 19/25 anonim ***** válasza:

Rendben,akkor mondj igent a kis életedre,ahogy mi is!

Mindannyian egy cipőben járunk és egy nagy család vagyunk.

Megannyi szép perc vár Rád!!!

2011. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor messze laksz, mindegy. :) Invitálni szerettelek volna valahova (ne gondolj semmi rosszra! :) )
2011. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!