Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmetlen az élet, öngyilkos...

Értelmetlen az élet, öngyilkos akarok lenni? 15f (részletek lent, NEM írtam regényt, ne aggodjatok)

Figyelt kérdés

Nem túl férfias dolog bevallom... De szeretethianyom van...

Előbb leírtam az elettortenetemet de inkább kitöröltem...

Lényeg hogy most mar az egyetlen emer akit szerettem és ő is engem (lányról van szó :) de nem parkapcsoalt, akkora szerencsém nem volt :) ) az is mar leszart az utóbbi időben...

Megkérdeztem hogy mi a baja, erre megmondta hogy az hogy túl sokat hivogatom (hetente egyszer?) Oo tehát már ő is elhagy....


Lehet velem van a gond, de nincs senkim... Ha felkötném magam akkor is csak illedelembol jönne el egy-két rokon vagy ismerős a temetesemre.... Már ha rendeznének egyáltalán...


Szóval ki tudna itt segíteni? Pszichológus (de úgy kéne hogy senki ne tudja hogy hozzá járok, megoldható?) Lelkész ? (hisz ez a dolga) vagy torodjek bele és reménykednek a lehetetlenben? Vagy a legegszerubb: öngyilkosság?


2011. ápr. 19. 09:29
1 2 3
 21/25 ute14 válasza:
Én nem vagyok egyik se de nagyon szivesen segítenék neked
2011. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Csak ne légy Amanda Todd 2.!
2012. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
14/L ugyan így érzek. nem vagy egyedül.
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Jár el társaságba beszélgess hasonló korú fiatalokkal,hogy meglásd nem vagy egyedül.
2013. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Eltelt 4 év. Remélem még élsz teso..:D
2015. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!