Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit erős "tréfa" nem?

Kicsit erős "tréfa" nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy bátyám aki egy évvel idősebb nálam,most 17. Mivel nem nagy a korkülömbség köztünk sokszor lógtam a haverjaival és vele,most már rendszeresen és nekem is a barátaimmá váltak. Rettentő gonosz tréfát űztek velem,és nem is tudom,hogy hogy reagáljak rá. Pár napja hívogatni kezdett valaki rejtett számon és amikor felvettem ilyen eltorzított hangon nevetett a telefonba,meg azt hajtogatta tudja mi van rajtam meg ilyenek. Eléggé megijedtem,de gondoltam,hogy csak valamelyik osztálytársam szórakozik. Aztán egyik este amikor kimentem a nappaliba egy sikoly álarcos-fekete ruhás valaki,késsel álldogált a nappaliba. Nagyon megijedtem,hiszen ha bepánikol az ember nem az az első gondolata,hogy biztos,hogy ugratják. Elkezdett közeledni aztán levette egy hirtelen mozdulattal az álarcot és az eggyik haverom volt az,a többi meg a ház előtt nevetett,és berohantak pezsgővel a kezükbe.Másnap lett volna a születésnapom és tőlük ez volt az "ajándék".. Nagyon nagyon megharagudtam rájuk,mert bár igaz,hogy még régebben beszéltük,hogy sokat ugratjuk egymást,szerintem ez nagyon erős volt. A bátyámmal sem beszélek,hiszen ő is részt vett ebben az egészben :/ Visszagondolva ha joban ellgondolkodtam volna biztos rájöttem volna,hogy csak ugratás,mert tök sablonos volt ez az egész,ugye a Sikoly c. filmről,de akkor is féltem.A szüleim csak elmosolyodták magukat,és azt mondták,majd kiheverem. Remélem értitek az egészet. Ti megbocsájtanátok nekik? Mit reagálnátok? Előre is köszi!

16L


2011. ápr. 20. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
szerintem megbocsáthatsz nekik, de azért kérd meg őket, hogy ne csináljanak ilyet többet. a legjobb az lenne, ha te is röhögni tudnál az egészen...
2011. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem túlreagálod.
2011. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én azért nem haragudnék rájuk ennyire.

Valóban rémisztő lehetett, de nem akartak ők rosszat, pláne, hogy már előre megbeszéltétek, hogy lesznek ilyen tréfálkozások.

Inkább örülj neki, hogy humoros haverjaid vannak. Én örülnék, ha lennének ilyen bolondis ismerőseim. :)

2011. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy csak azért mert fiú vagyok de...

MOST

EPIC

PRANK

EVER

:D

De azt elismerem nem egy lánnyal kellett volna eljátszani.

2011. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Majd kihevered. :)

Szerintem ne vedd annyira a szivedre, foleg mert kozos megegyezessel szivatjatok egymast. Raadasul amint irod pezsgovel vartak es felkoszontottek.

Azt azert mondhatod nekik, hogy ennel kevesbe eros poenokra gondoltal amikor megbeszeltetek, hogy ugratjatok egymast, de felesleges haragot tartani mert nem bantani akartak, csak egy kicsit erosre sikerult a poen.

2011. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Durván túlreagálod. Nem jogos a puffogásod. Én azon se csodálkoznék,ha ezután ők haragudnának meg rád. A szándék a lényeg,felköszöntöttek,erre te meg ezt csinálod... Hát no comment.
2011. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is túlreagálod. Örülj, hogy a barátaid megleptek valamivel és nem elfelejtették a szülinapod. Ha meg ezen fennakadsz, akkor nem vagy valami laza.
2011. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szeritem meg egy kicsit tényleg erős volt.

Felesleges haragudnod rájuk, ilyenek a fiúk ott ugratják a lány haverjaikat ahol tudják, és szerintem ezzel nincs is baj :D:D Ha tulzásnak érezted, akkor mond meg nekik hogy ez neked poénnak kicsit erős volt, és ne csináljanak ilyesmit többet mert komolyan rosszul érezted magad ettől.

2011. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Garantáltan én is teleraktam volna a gatyám,pláne,hogy félös vagyok.Aze´rt ne reagáld túl.Beszélj velük,röhögjetek egy jót,és mondd meg nekik többet ne ijesztgessenek.
2011. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 htr válasza:
KICSIT SEM volt túl erős tréfa
2011. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!