Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit erős "tréfa" nem?

Kicsit erős "tréfa" nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy bátyám aki egy évvel idősebb nálam,most 17. Mivel nem nagy a korkülömbség köztünk sokszor lógtam a haverjaival és vele,most már rendszeresen és nekem is a barátaimmá váltak. Rettentő gonosz tréfát űztek velem,és nem is tudom,hogy hogy reagáljak rá. Pár napja hívogatni kezdett valaki rejtett számon és amikor felvettem ilyen eltorzított hangon nevetett a telefonba,meg azt hajtogatta tudja mi van rajtam meg ilyenek. Eléggé megijedtem,de gondoltam,hogy csak valamelyik osztálytársam szórakozik. Aztán egyik este amikor kimentem a nappaliba egy sikoly álarcos-fekete ruhás valaki,késsel álldogált a nappaliba. Nagyon megijedtem,hiszen ha bepánikol az ember nem az az első gondolata,hogy biztos,hogy ugratják. Elkezdett közeledni aztán levette egy hirtelen mozdulattal az álarcot és az eggyik haverom volt az,a többi meg a ház előtt nevetett,és berohantak pezsgővel a kezükbe.Másnap lett volna a születésnapom és tőlük ez volt az "ajándék".. Nagyon nagyon megharagudtam rájuk,mert bár igaz,hogy még régebben beszéltük,hogy sokat ugratjuk egymást,szerintem ez nagyon erős volt. A bátyámmal sem beszélek,hiszen ő is részt vett ebben az egészben :/ Visszagondolva ha joban ellgondolkodtam volna biztos rájöttem volna,hogy csak ugratás,mert tök sablonos volt ez az egész,ugye a Sikoly c. filmről,de akkor is féltem.A szüleim csak elmosolyodták magukat,és azt mondták,majd kiheverem. Remélem értitek az egészet. Ti megbocsájtanátok nekik? Mit reagálnátok? Előre is köszi!

16L


2011. ápr. 20. 11:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

elég éretlenek O.o ...sztem ne foglalkozz velük, majdcsak felnőnek egyszer. egyébként gyenge poén, de hát ha ezen röhögnek szegények...

sztem túlreagáltad, felesleges rajta tovább pörögni

2011. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!