Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit erős "tréfa" nem?

Kicsit erős "tréfa" nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy bátyám aki egy évvel idősebb nálam,most 17. Mivel nem nagy a korkülömbség köztünk sokszor lógtam a haverjaival és vele,most már rendszeresen és nekem is a barátaimmá váltak. Rettentő gonosz tréfát űztek velem,és nem is tudom,hogy hogy reagáljak rá. Pár napja hívogatni kezdett valaki rejtett számon és amikor felvettem ilyen eltorzított hangon nevetett a telefonba,meg azt hajtogatta tudja mi van rajtam meg ilyenek. Eléggé megijedtem,de gondoltam,hogy csak valamelyik osztálytársam szórakozik. Aztán egyik este amikor kimentem a nappaliba egy sikoly álarcos-fekete ruhás valaki,késsel álldogált a nappaliba. Nagyon megijedtem,hiszen ha bepánikol az ember nem az az első gondolata,hogy biztos,hogy ugratják. Elkezdett közeledni aztán levette egy hirtelen mozdulattal az álarcot és az eggyik haverom volt az,a többi meg a ház előtt nevetett,és berohantak pezsgővel a kezükbe.Másnap lett volna a születésnapom és tőlük ez volt az "ajándék".. Nagyon nagyon megharagudtam rájuk,mert bár igaz,hogy még régebben beszéltük,hogy sokat ugratjuk egymást,szerintem ez nagyon erős volt. A bátyámmal sem beszélek,hiszen ő is részt vett ebben az egészben :/ Visszagondolva ha joban ellgondolkodtam volna biztos rájöttem volna,hogy csak ugratás,mert tök sablonos volt ez az egész,ugye a Sikoly c. filmről,de akkor is féltem.A szüleim csak elmosolyodták magukat,és azt mondták,majd kiheverem. Remélem értitek az egészet. Ti megbocsájtanátok nekik? Mit reagálnátok? Előre is köszi!

16L


2011. ápr. 20. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és annyi, hogy az én "barátaim" még csak annyit se mondtak hogy boldogat, pedig tudák hogy aznap van.
2011. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez egy durva tréfa. Pont ennyi idő s voltam mikor engem is megtréfáltak a barátaim. A tesóm is közremüködött a szervezésbe,hisz ő engedte be őket. Fekete csuklyában rám rontottak mikor aludtam már,és egy zsákot próbáltak a fejemre húzni. Nagyon megijedtem,és az első kezembe akadó dolgot beledöftem a támadóm comjába,ez egy kötőtű volt. Mindenki röhögött h hogyan kapálozok meg sikogatok. A névnapi bulira akartak így elvinni. csak a balesetin kötöttünk ki helyette.

Sokszor gondolok arra h mi van ha ijedtemben máshova bököm bele azt a kötőtűt,akár meg is ölhettem volna... Durva volt,bár azóta legalább senki nem akar megijeszten

2011. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy erős tréfa volt vagy sem.

A barátaidnak ismerniük kellene téged, és legalább sejthették volna, hogy neked ez nem fog tetszeni.

Persze rendesek, hogy gondoltak rád, meg biztos nem akartak direkt rosszat, de ha felköszöntöm a barátomat, akkor azért végiggondolom mivel tehetek neki jót és nem rosszat. Leegyszerűsítve nem fogok neki venni csokitortát, ha utálja.

2011. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon durva volt. Némelyik lány még egy horrortól is beszarik és a mai világban szerintem mindenkinek minimális a biztonság érzete. Simán rosszul is lehettél volna egy ilyen szituációtól.

Lehet gondolkozni a válaszlépésen :)

2011. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Aznap este csak annyit mondtam nekik,hogy durva volt,amit ők is beláttak, meg megköszöntem természetesen a felköszöntést,de másnap a bátyámal nem nagyon beszéltem.Hiábaha valaki félős az tudja,hogy milyen egy ilyen helyzet,és ne akarjátok tudni. Én nagyon megijedtem. Persze poénnak is poén volt,de nem annak akit épp ijesztegetni akartak.Nem vagyunk haragban csak kicsit efszűlt most köztünk a légkör,mert tudják,hogy nem tartottam viccesnek.De garantáltan vissza fogják kapni! :)
2011. ápr. 20. 11:56
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy rendes országban az ember lelőheti az ilyet. Aztán röhögjön! :)
2011. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát ha félős vagy, akkor ez tényleg durva poén lehetett..

De a pocsék humorérzéküktől eltekintve a barátaid gondoltak rád, összefogtak, agyaltak azon, hogyan lehetne "emlékezetessé" tenni a szülinapod, megszervezték, kivitelezték.. Csak épp a várt hatás maradt el. Szerintem nincs bennük rosszindulat, és egyértelműen megbocsátanék nekik - bár azt közölném velük, hogy szereztem egy gázpisztolyt, és mostantól a lakásba tévedő minden álarcost megszórok egy sorozattal.

A helyedben amúgy másnap felhívtam volna őket, hogy ok, akkor tartsuk meg azt a tegnapi szülinapot, a pezsgőt nyugodtan hozzák vissza, de a maszkot ne:)

2011. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kell "sikoly alarc". :)
2011. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Beszéltem velük és ma bepótoljuk a bulit természetesen álarc nélkül! :) Bocsánatot kértek és megígérték,hogy ezentúl más poénokkal készülnek ,nem ilyen durvákkal.De mint mondtam neki állok tervet szövögetni,hogy hogyan is adjam nekik ezt vissza ;) Abban igazad van,hogy ebből végülis az jön le,hgy gondoltak rám,meg készültek és ebből a szemppontból jól esik a dolog,eltekintve a rettegestől:)
2011. ápr. 20. 13:49
 20/21 anonim ***** válasza:

Na tudod kit ijeszgessen más a saját nappalimban!

Sajnos ilyen barátokat gyűjtöttél magad köré.

Most tessék szórtírozni.Kinek hiányzik ez?

Láthatod,ennyire képesek.

2011. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!