Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? férjem tegnap...

Hogyan tovább? férjem tegnap megvert!

Figyelt kérdés

10 évig voltunk együtt, van egy 1,5 éves fiunk. tegnap munka után haverozott aztán részegen jött haza, összebalhéztünk és kaptam párat.


Hogyan tovább? Válást hogy kell intézni?

szerintetek hozzá se nyúljak a cuccaihoz, majd ő összepakol este vagy csomagoljak össze és rakjam ki az ajtó elé?


hogy működik ilyenkor, gyerekünket mennyi időnként láthatja? azt se akarom, hogy minden este idejöjjön de a gyerekünkkel se szeretnék kiszúrni :(


2011. ápr. 22. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%

Kinek a nevén van a ház?

Ha nem a tiéden akkor pakolj, menj rokonokhoz és add be a válópert. Ez az első lépés: Menekülj!

2011. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ezt meg kell beszélni, nem kell rögtön válni. Beszéltetek róla? Durva, hogy ilyet megtett, de ez olyan, ami ha nem fordult még elő, akkor a részegség okozhatta.
2011. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim válasza:
98%
Szerintem rakd ki a cuccat az ajto ele. A lathatast es a gyerektartast a biro donti el. A gyerek meg pici, eleg ha annyit mondasz neki, hogy Anya meg apa osszevesztek, es most haragszanak egymasra. De ettol meg ugyanugy szeretitek ot. Aztan majd ha nagy lesz es kerdezi, hogy miert valtatok el, majd o eldonti, hogy igy szereti-e az apjat.
2011. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
10%
14:59-cel egyet értek!
2011. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Most a józanész azt diktálná, hogy tegyél bejelentést a rendőrségen, de teljesen felesleges, mert addig nem mozdulnak amíg vér nem folyik, vagy meg nem hal valaki.


Valóban, ha a ház a neveden van, akkor maradj, zárcsere, a cuccai pedig ki az ajtó elé. Ha nem a te neveden van, akkor viszont tényleg menj el otthonról.


A bírósághoz kell fordulnod a válással kapcsolatban. Ott segítenek a továbbiakban.


Itt is találsz némi segítséget:


[link]

2011. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
21%
a válás nagyon drága mulatság...tudom én is próbáltam két éve vagyok házas próbáld meg azt elérni, hogy ő maga adja be a válópert, így neki kell többet fizetni. én sajnos nem tudok elválni, remélem neked sikerül
2011. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
98%

(a válás nem drága)

orvosi látlelet, feljelentés.

én összepakolnék neki.

a feljelentés a lakás miatt is fontos és azért,hogy gyorsabban kimondják a válást

2011. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti Rögtön pakolnék neki!Ha egyszer megteszi,máskor is meg fogja tenni!Ne hagyd magad!


Szerintem a lakásba hívj oda magadhoz egy férfi családtagot,majd pakolj össze neki,és úgy várd meg őt!Nehogy egyedül!!!Mert így lesz aki megvéd,ha bántani akar emiatt.

2011. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Azért ez durva! Mi az, hogy a részegség okozta?! És akkor nézzük el neki???


Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is!

2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
98%
ha valaki szeret valakit az még részegen sem bánthaná.erre nincs mentség szerintem
2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!