Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ill. mit...

Titeket zavarna, ill. mit csinálnátok a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem exnője,akivel tavaly rövid ideig viszonya volt,de a férjem szakított vele,és még mindig kavar,(néha már -már elmebetegség határát súrolja amiket művel),azt híreszteli, hogy nem ő volt az első akivel már megcsalt a férjem...

24 éves házasok vagyunk.A férjem szerint hazudik,és hogy az említett nő volt az első félrelépése.

Ha mégis igaza lenne, van jelentősége annak, ami évekkel ezelőtt történt,és tudomást se szereztem róla?(ha igaz egyátalán, mert a nőtől minden kitelik...)

LÉGYSZI CSAK ÉRTELMES,NEM BESZÓLOGATÓS VÁLASZOLÓK ÍRJANAK,MERT ELÉGGÉ KIVAGYOK...


2011. ápr. 24. 10:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én se gondoltam soha,hogy meglehet bocsátani a megcsalást.Sőt első reakcióm volt,hogy elzavartam ,és válni akartam.

De ezáltal rádöbbentem, hogy még szeretem,és beláttam,én mit hibáztam, változtattunk sok mindenen.

De ez a nőcske nagyon megnehezítette a felejtést a kavarásaival!...:((

2011. ápr. 26. 16:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne törődj azzal a nővel, valószínűleg hazudik. De ha igazat is mond, zárd le a múltat, sokkal fontosabb, mi lesz ezután.

Sokszor tönkremennek a házasságok egy-egy megcsalás után, de az is igaz, hogy sokszor még szorosabb kapcsolat alakul ki. Szerencsére nálatok az utóbbi történt, ne engedjétek, hogy bármi újra bekavarjon!

2011. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!