Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a bátyámra,...

Féltékeny vagyok a bátyámra, illetve azokra a lányokra, akik kikezdenek vele, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket csak normális választ adjatok, nagyon nagy problémám van. 19 éves lány vagyok, van egy bátyám, aki 25 éves, illetve csak a féltesóm apám révén. Kiskoromban ritkán találkoztunk, mert ők az anyjával külföldön éltek, az apámmal sem tartotta nagyon a kapcsolatot, mondjuk apámmal én is alig találkoztam, mert minket is elhagyott. Talán 13 év alatt 5-ször találkoztam a bátyámmal, mikor az apám szüleit meglátogatta. 13 éves lehettem, ő akkor volt 19, és hazaköltözött, itt iratkozott be az egyetemre, onnantól kezdve sokat volt az apám szüleinél, így sokat találkoztunk. Már rendszeresen tartottuk a kapcsolatot, elmentünk kiállításra, szolidabb koncertre, az apám egyszer nyaralni is elvitt minket. Nagyon örültem, hogy végre van egy bátyám, mert ugye egyke voltam. Közben felnőttem, és most már tényleg nagyon jó kapcsolatot ápolunk, sokszor találkozunk, mindennap beszélünk. A problémám az, amit eddig még senkinek nem mertem elmondani, de itt idegeneknek megpróbálom.

Szóval a bátyámra nagyon féltékeny lettem az utóbbi időben, ha elmegyünk valahova, és egy lány kikezd vele, nagyon ideges leszek, nem szólok, meg nem mutatom ki, de legszívesebben rászólnék, hogy hagyja békén. Egyszerűen felbosszant, pedig ez nem normális dolog. Nem az a bajom, hogy ha haverkodni akarnak vele, hanem ha illegetik magukat előtte olyanok, akikkel sosem jönne össze és mégis azt hiszik, van esélyük nála. Ezerszer jobbat érdemel az ilyen libáknál. Ő helyes, elegáns, stílusos, okos, vicces, kifinomult, művelt és mégis kikezdenek vele olyanok, akikről lerí, hogy buták. Egy barátnőmnek is tetszik, sőt, odavan érte, mert különleges, egyszer találkoztak.

Én nem tudom, miért vagyok rá ennyire féltékeny, egyszerűen megőrülök, pedig nem vagyok egy ilyen típus, nem akarok birtokolni embereket. Ha olyan lennék, akkor nem lepne meg. De szeretném, ha velem lenne a legtöbbet, ha csak engem dicsérne, senki mást.

Ezeket még senkinek nem mondtam, mert nem tudom, hogy reagálnának rá, ez nekem sem tiszta. Mi történik velem? Hogyan kezeljem ezt?


2011. ápr. 24. 14:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Barátkozni mindenki elég jó lenne neki, szerelemre csak te.
2011. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már békén, nem tudom, miért kell ilyeneket írni, meg lebetegezni. Csak jobban tudom, hogy mit érzek. Tanácsot kértem, hogy hogyan kezeljem, mert már megőrülök, az nem válik be, ha nem találkozom vele, mert akkor megkérdezi, hogy miért és én mit mondjak? Szeretek vele találkozni, beszélgetni, de NEM ÚGY. Kérlek ne írjatok ilyeneket, mert már a bőgés határán vagyok.
2011. ápr. 24. 15:13
 23/28 anonim ***** válasza:
Senki sem betegezett le, csak te hajtogatod, hogy a vonzalomtól beteges lennél.
2011. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem én lennék jó neki szerelemre, úristen. Hol írtam én ilyet? Szimplán nem szeretem azokat a lányokat, akik bután viselkednek, feltűnően rámásznak, de ő túl udvarias ahhoz, hogy elküldje őket, aztán pedig nekem mondogatja, hogy milyen neveletlen volt ez a lány, illetlenül viselkedett. Azt hiszik, olyan, mint a többi pasi, nem tudják, mennyire más.
2011. ápr. 24. 15:18
 25/28 anonim ***** válasza:

"Nem az a bajom, hogy ha haverkodni akarnak vele, hanem ha illegetik magukat előtte"

"szeretném, ha velem lenne a legtöbbet, ha csak engem dicsérne, senki mást"

2011. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ott a pont!
2011. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

"Szeretem, ha megölel, jó hozzábújni, biztonságban érzem magam mellette, szeretem, ahogy mosolyog, meg ahogy kimért, mégis vicces, szeretek vele élcelődni"


Én ugyanezt érzem a Szerelmem iránt... na igen és a teste illata. Mivel egyre agresszívabban tagadod, lehet, hogy külső segítségre lenne szükség... :(


Igaz, hogy nekem csak unokatesóim vannak, de az ebben az esetben olyan, mintha a féltestvérem lenne. Hát nem tudom, én rettentő büszke vagyok rájuk, és arra is, hogy sok sok nő illegeti magát nekik. :) Persze most már van Párjuk, ezt a korábbi időkre írtam. Barátnőm is rácsodálkozott egyszer, hogy milyen jóképű, akivel találkoztunk. Semmi rossz érzés nem volt bennem. Elmosolyodtam és büszkén kihúztam magam, hogy az én rokonom... Nos ennyi :)


G.

2011. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy belé szerelmes, a szerelmet azért valamennyire lehet irányítani, és ha alapból tudod, hogy esélytelen, akkor ki sem alakul..

Egyszerűen csak nagyon szereted a bátyádat, büszke vagy rá, félted, valamilyen szinten anyáskodsz felette. Szerinted ő tökéletes férfi, és belebetegszel a gondolatba, hogy egyszer megfogja magának egy üresfejű liba, holott ő sokkal jobbat érdemelne. A lehető legjobbat!

Ugyanezt érzi egy anya is a gyerekével kapcsolatban, őket mégsem vádolják, hogy szerelmes.. De ők is túl tudnak lépni a helyzeten, az élet rendje az, hogy a bátyád párt találjon. Az, hogy milyen lesz az a lány, valamilyen szinten rajtad is múlik, hiszen hallgat rád, bízik benned, így jó irányba tudod befolyásolni a döntését. Próbáld elfogadni, hogy valamikor a közeljövőben "elveszik" tőled, és saját családja lesz, mert ez teszi őt boldoggá.. Attól te még ugyanolyan fontos leszel számára!

2011. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!